Přejít na obsah

Výměna zadních světel u Rapida za Led světla.


Josef Pedro

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak sem k vám přidám i já, světla sem našel celkem dobře tak sem je hned musel mít:DSamozřejmě to taky hlásilo chybu, ale Ferda25 to pořešil takže ještě jednou díky! :D

rr.thumb.jpg.7225f252ea1974ed6b972b4fe987d9d7.jpgIMG_0869.thumb.JPG.62a822f2796665e9ac839f73f8fddb89.JPG

Jinak naživo to vypadá líp než na fotkách, a ještě to chce možná i ty přední :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ledka ti to C dělá tenčí a je tmavší to světlo oproti halogenu co dávali v roce 14 jako seriovku (není myšleno Monte Carlo) .Blinkr a couvačky mají před žárovkou takový čtvereček(obdélník)  stříbrný jako octavia a superb.  Jinak netuším co dávají teď za zadní lampy bez led, postřehy ze světla 2014.

Editováno: , autor: Josef Pedro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zato, že tmavší světla jsou dnes sériově, i bez LED. Rozdíl je v LED koncových světlech a v pěknějších blinkrech/couvačkách ve stylu Superbu/Octavie facelift. Mně ten příplatek připadal zbytečný a zůstal jsem u klasiky.

Editováno: , autor: Twisted
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Musím říct, že krásná práce... Taky do toho půjdu :)  Jen mám otázku, níže uvedená čísla dílů jsou pouze pro Rapid liftback? Jsou světla pro spaceback jiná? Díky

 

Zadní skupinová svítilna vlevo 5JH 945 711; Nosič žárovek vlevo 5JH 945 231

Zadní skupinová svítilna vpravo 5JH 945 712; Nosič žárovek vpravo 5JH 945 232

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...