Přejít na obsah

Výměna zadních světel u Rapida za Led světla.


Josef Pedro

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, Mesith napsal:

Rozhodně to vypadá líp a hodnotněji. Když vidím obyčejný světla u Rapida, tak se mi to moc nelíbí. Žárovky už sou out, dneska frčí ledky. :D 

 

Rikas zarovky jsou out, ale pritom jsou v tech novych svetlech porad vsude krom hlavnich :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Mně našvalo, že jak jsem si připlatil za zadní led, tak je LED jen ten červený proužek světla. Zbytek jsou žárovky, které se díky kostičkám a zrcadélku z dálky jen tváří jako LED.

To jsem se nestačil divit :-D

Ale jsem po koupi našel v předu denní led u obyč světel. Což mi nikdo taky neřekl. Tak se to tím smazalo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Proste sa mu do toho nechce. Tiez som si musel zistit ako na full LED facelift pre F3. A funguje to. Navyse F3 malo ine zapojenie kablov. Dokonca ine pre kratku a ine pre kombi. Ziadna vymena jednotky nebola potrebna

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 25. 10. 2018 na 12:27, DavidFulnečák napsal:

Dobry den, zakoupil jsem si zadni LED lampy na skodu rapid 2017 facelift. Predni LED s xenonem mam original zadni jsem ted namontoval a pise mi to “zkontrolujte koncova svetla” jak to vyresit? Ve skodovce mi rekli ze to nejde coz nechapu 

277C80E3-DA7C-4B5F-A580-1323EFF5FDC6.jpeg

3B27B2B2-3326-4C11-BAFC-2C1E2A3942FE.jpeg

ahoj taky o nich přemýšlím mam také bílou s černými doplnky Monte Carlo vypadá to super LED lampy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...