Přejít na obsah

Výběr diagnostiky pro OIII (kabel, sw)


qvecko

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, můžu se zeptat do pléna, jaký používáte kabel a software (verzi)? 

 

Mám v plánu vypnout ten bazmek na generování zvuku a možná si pohrát s pár drobnostma typu LapTimer. Nakonec bych to klidně nechal i někoho udělat, ale třeba ten zvuk zkusím na nějakých 20% nebo s tím budu laborovat... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučuji hlavně zálohovat, doporučuji originál a ne padělky z číny, které ti můžou s jednotkami provést cokoliv... pokud se ti kabel nechce kupovat, tak si najdi někoho kdo ho vlastní. na vw clubu sou i seznamy lidí, kdo ho má v jakém kraji, tady má origoš kabel také dostatek uživatelů,.

 

http://www.auto-diagnostika.cz/autodiagnostika/?p=productsMore&iProduct=4&sName=Autodiagnostika-VAG-COM-Standard-Plus-+-HEX-CAN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zdar, začnu od začátku :-) mám kabel vag KKL, kterej mi na O1 fungoval na vše, jde s tímhle kabelem taky pracovat na O3? Zatím pátrám po správný verzi vagu nebo vcds a nejde mi projít testem kabelu. Poradí někdo? Děkuju :-)

Nie, musis mat najnovsi kabel, co podporuje mod.rok 2014, je to ina platforma, potrebne pre Golf VII a OIII, stare nepojdu ziadne, tiez som to riesil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • Pawouk odemkl následující téma
  • o 2 měsíce později...
V 3. 8. 2017 na 1:23, ferda25 napsal:

Použít poslední oficiální anglickou verzi.

Ahoj Ferdo. Pokud tedy použiju anglickou verzi 17.8 bude mi fungovat i se Superbem III ? Půjde u ní odblokovat VIM? Dík za info. Tedy počítám s kabelem VCDS-HEX-V2.

 

Editováno: , autor: horamil
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahojte.

Na starom aute (OCT 1) mi fungolval moj zarucene cinsky HEX-CAN adapter so zarucene cinskou verziu VAG-COM Rel 704.1

Na novej Oct III rok výroby 2014 mi to nefunguje, resp funguje len ta cast OBD.

Máte nejaký tip? Nevhodný kábel? Alebo SW alebo obe? Ktorý z lacných bude OK?

 

Tak isto nefunguje ani ELM adapter (teraz nemám pri sebe výstup z ELM identifier)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím, mám dotaz ohledně diagnostiky a hlavně kabelu protože sehnat diagnostiku není problém.

Čistě teoreticky sháním kabel, který by fungoval s O3, narazil na dva inzerátky na bazoši. Může na to mrknout někdo někdo znalý a říct, zda jeden z těch dvou bude na O3 fungovat? Není to nějak moc levné, když to je vč. programu? Případně kde sehnat pouze funkční kabel, těch starých je na netu hromada...

 

https://www.sbazar.cz/honza.zdaril/detail/27510576-diagnostika-hex-can-vag-com-1212

https://www.sbazar.cz/cardiagnostic/detail/27848949-diagnostika-vag-hex-can-skoda-vw-audi-cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...