Přejít na obsah

Výběr diagnostiky pro OIII (kabel, sw)


qvecko

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Pro O3 není VCDS ta správná volba, zde už xkrát vysvětleno. Originální VCP vychází na stejné peníze jako VCDS. Zálohování VCP je postaveno na znalostech problémů, ale v případě problémů lze díky němu vždy vše uvést zpátky bez nutnosti online. To neumí ani ODIS a v případě nutnosti to pak řeší stáhnutím dat ze serveru a online konfigurací jednotky.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

No nic, tak s příchodem nové O3 do mé garáže jsem narazil na to že stávající HEX-CAN kabel je mi nanic :). Takže otázky:

- není tu někdo Praha + Praha Východ kdo by mi na pár dní půjčil origo kabel (zaplatím pronájem a zálohu)

- není tu někdo kdo by měl zájem mít origo VCDS nebo VCP kabel formou spoluvlastnictví?

Kromě toho co psal výše Ferda - má smysl zvažovat investici do VCP místo do VCDS ještě z jiného důvodu, když můžu mít VCDS za 5500 díky výměně stávajícího kabelu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Stále přemýšlím, že bych nahradil svojí čínskou diagnostiku se zastaralým VCDS. Když čtu dílenskou příručku, narážím na požadavky, které v rámci VCDS ale nejsem schopen provést, např.:

 

image.thumb.png.7d708f98a822e787286922ba5fb4327a.png

 

Pokud koupím např. VCDS Max, dostanu se k nějaké tabulce, kde jsou tyto úkony popsány? (přijde mi, že by to mohlo být ve VIS) Nebo byste doporučili nějakou jinou diagnostiku? 

 

Díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...