Přejít na obsah

Demontaz zadniho sedadla (sedaku)


Rady4

Doporučené příspěvky

Mám dotaz, přesně toto jsem udělal, ale sedák mi už nejde zacvaknout zpátky. Nějaký tip?

 

Vím, že v dílenské příručce se píše, že je nutno díl vyměnit, ale nikde ho nemají skladem a v Porsche Brno mi řekli, že ho ještě ani skladem nikdy neměli. Tzn se to asi měnit nemusí a já dělám něco špatně.

 

Potřebuji to dát do kupy dneska, zítra jedu na svatbu :-D :-D :-D

 

Díky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo, tak to mne nenapadlo to necim prilepit :-) Kazdopadne se priznam, ze jsem pod sedak nalepil tenkou vrstvu tlumeni. Prislo mi to ale, ze to na zacvaknuti nemuze mit vliv. Stale jsem si rikal, ze to musi byt necim jinym, tak jsem navstivil Porsche Brno. A teda to byla slusna sprcha :-D Kdyz borec uvidel ze tam mam tlumeni, tak jsem dostal prednasku o zasahu do konstrukce vozidla :-D No a jakmile jsem rekl, ze v dilenske prirucce jsem cetl, ze se ty pruchodky meni, tak nejprve me sjel, kde jsem ju jako sakra vzal a pak ze co po nem chci kdyz ji teda mam a odesel.

 

Nedalo mi to ale a cast tlumeni jsem oddelal a nakonec bez problemu zacvaknul. 

 

No a po teto zkušenosti jsem byl v Porsche naposledy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...

Chtěl bych si dát autopotah na sedák zadního sedala. Postupoval jsem podle výše uložených obrázků. Vyjmul jsem všechny krytky isofixu. Vpředu jsem sedák vytáhl ze dvou průchodek, sedák tak jde vepředu nadzvednout, ale vzadu pořád na něčem drží a nejde ho vyjmout. Na obrázcích není ukázáno, na čem to drží. Poradí mi někdo, jak sedák vyjmout a pak zase vrátit? Předem děkuji za odpověď. 

 

EDIT: tak řešení je tady 

 

Editováno: , autor: sucell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...