Přejít na obsah

Dodatečná montáž subwooferu Canton


Doporučené příspěvky

Zdarec, uvažuji nad lehkým vylepšením audiosystému.

 

Prvním krokem bude nejspíš vytlumení dveří a prostoru v kufru. Dále bych pak chtěl trošku pořešit basák :-) Je nějakým způsobem možné zapojit subwoofer z cantonu na stávající aparaturu, nebo je nutné koupit i ten origo zesilovač? A co kabeláž? Jiné řešení nechci, už ten origo basák mi přijde poměrně rozměrný a nerad bych si ubíral místo v kufru.

 

Díky za rady!

Neonik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,  vytlumeni urcite super. Ale cestou originalnich canton komponentu bych opravdu nesel! 

Pokud jsi nekdy videl ten basovy reproduktor a plastovou ozvucnici :) to je proste joke. Radeji investuj do jinyho zesiku a subwooferu, ozvucnici vyrabi primo na miru do bocnice v kufru takze to nezabere nic - treba tady https://www.ahifi.cz/oem-ozvucnice-10-basser-skoda-octavia-3.html?utm_source=google_merchant&utm_medium=product&gclid=CjwKCAjwrO_MBRBxEiwAYJnDLIo9sODB6gADPGR9Uy7EkntO3kS_-zlVIXVlnsASbuzOpFm6LxJaZBoCXHQQAvD_BwE a udela to 100x vetsi paradu. Kabelaz pujde pres hi-low adapter ze zadnich repro + napajeni "na" baterku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No takže abych se pochlubil..

 

Zajel jsem do Ahifi a nechal tam majlant. Nakoupil jsem materiál na kompletní vytlumení a rozjel to ve velkém stylu. Když už jsem byl v nákupní horečce, tak jsem vzal i 4x Gladen M 165 V2 :-) :-)

 

Zatím mi ještě chybí zapojit výšky (neměl jsem čas) a vytlumit prostor pod čelním sklem + přední podběhy.

 

Jsem z toho ale nadšen. Po večerech si chodím to audio poslechnout do garáže :-) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...