Přejít na obsah

nerezové lišty do masky


jardadzegr

Doporučené příspěvky

Ptal jsem se na to dealera a chrom lišta se součástí samotného grilu, který je jiný, než gril bezlištový. Takže souhlas. Ten bez má onen předěl hrubší. Takže buď to nebude k dostání vůbec, nebo jako neoriginální příslušenství, jako ty předface, co má v nabídce např. obautodíly.cz. Čímž potvrzuji, Aleši. :kol-47: Ale s tím, že ta chrom lišta samotná na obyč gril nesedí kvůli jeho hrubosti.

Editováno: , autor: Zdenek Pastorek
Edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Několik fotek pro inspiraci.

Také jsem dříve kupoval od Milotecu.Bohužel zatím  na O3 nic nedělají.

Pásky na grilu vydrží tak 2 roky.Pak začnou oxidovat a hliníková vrstva jde do kelu.

Šířka 3,5mm.Chce to použít při lepení fén,aby ve spodní části páska lépe okopírovala tvar.Drží perfektně..ani myčka je nesundá.

Na F3 je mám dokonce třetí rok a jsou pěkné.

Asi hodně záleží od jakého výrobce jsou.

Spodní linka je 7mm s červeným polepem.

Syn tam má orig.červenou profil lištu.

 

Na zimní clonu jsem použil chrom folii nařezanou na cca 4mm proužky.

Připadalo mi to bez toho,jako jedna velká díra do motoru.;)

 

001.JPG

002.JPG

003.JPG

004.JPG

005.JPG

Maska.jpg

007.JPG

008.JPG

016.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎15‎.‎9‎.‎2017 na 21:00, jardadzegr napsal:

Super, přesně něco podobného jsem měl namysli.

Heini, jakou tapetu konkrétně?

pigo, kterej výrobce se ti osvědčil?

nenapadá vás z čeho by šly udělat bílý proužky?

Dle mé zkušenosti jsou nejlepší tyto- https://tuning.autodoplnky.cz/chromove-listy/richter-chromova-samolepici-lista-uni-sirka-3-5mm-s2975860

Jsou sice dražší,ale s čičínou se to nedá srovnat.I když...netvrdím,že by někdo mohl mít ještě lepší,ale dlouhá léta používám právě tyhle.Dříve jsem je kupoval v ATU v Německu,ale dnes jsou tam neúměrně drahé.

 

Jinak...jaké bílé proužky máš v představě?

Pokud chceš dělat něco takového jako můj synek - viz-

Tak je tam i odkaz na linky v bílé barvě - https://www.auto-doplnky.com/samolepici-ozdobne-prouzky-linky-a6550

Editováno: , autor: pigo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to "falešné zrcadlo", samolepící tapeta, která imituje zrcadlo. Má tu výhodu, že lesklý zrcadlový povrch je na folii z tvrdého plastu. Koupil jsem u nás v krámu s tapetami. Metr cca 150 Kč a nastříháš si pásky, jaké chceš. Mám to na masce Fl, i Flll. Pokud mi to omlátí kamínky, vyměním proužek a fertig.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...