Přejít na obsah

Aka je hlucnost motora 2.0 TSI v RS


niio

Doporučené příspěvky

Aka je hlucnost benzinoveho motora v octavii III rs 2.0 v rychlostnom spektre do 160km/hod bez priplatkoveho audia, ktore hluk tlmi? Je hluk motora nad 130kmhod obtazujuci, alebo ho vobec nepocut? Skusal som iba s cantonom a tam nebolo motor vobec pocut, ale neviem, ake je to bez cantonu. Teda, ze ci je mozne ist 150kmhod v kuse 8 hodin a clovek nevystupi z auta ohluchnuty?

Editováno: , autor: niio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám Canton a je naprosto tichý, vůbec o něm nevím, (vibrátor jsem deaktivoval pil mi krev) jde slyšet pouze obtékající vzduch..

nicméně jsem jel v OIII RS 230 bez Cantonu a v rychlostech od nad 90km/h motor šíleně duněl a auto mělo najeto pouze 4t km

nevím zdali to bylo pouze tímto kusem nebo to dělají všechny, ale bez brufenu se s autem jezdit nedalo :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, canton hluk motora uplne odfiltruje.

bez cantonu som isiel zial len max 80 :/

Ak je to tak, ako hovoris, ze je tam to dunenie, tak to budem musiet kupit canton, prave to dunenie, z ktoreho az zalahne v usiach mi vadi.

 aj ked ten canton, co som ho pocul a aj cital, tak zvukovy prejav je priserny, mam pocit, ze este horsi, ako seriove audio...

 

podvozok mas adaptivny? uvazujem o adaptivnom, aby som po meste mohol jazdit v comfort mode, lebo som mal pocit, ze aj na 18 kolesach to dost mlatilo dovnutra - priecne nerovnosti sa prenasali cez karoseriu do kabiny - ale nemal som to moznost poriadne odsledovat, predsa len predvadzacia jazda je kratka...

 

vibrator je ten fake zvuk pod celnym sklom?

Editováno: , autor: niio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

z vlastnych skusenosti mozem povedat, ze motor je uplne tichy aj pri rychlostiach okolo 160 km. 

skor ta bude obtazovat hluk od spatnych zrkadiel ale ten sa da zniest. 

uplne ale nerozumiem co s tlmenim hluku motora ma canton...

inak, mam ho a je to neskutocny šmejd!!! tych 500 EUR co som za to priplatil, som mohol radsej prepit...

uz dlhsie vsak rozmyslam nad dodatocnym vyplnenim a vymenou repro a pevne verim ze v tej chvili sa ukaze vyhoda canton zosilnovaca oproti seriovkam..ale to je ina tema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dobrý den když čtu vase zprávy musím se zeptat kdyz jedu cca od 160 zda se mi ze jde dost slyšet okolní zvuk take záleží jak fouka ale rekl bych ze rs neni dobře odhlučnene .. Nedokážu si představit jezdit 200 tj uz velmi hlučné,, dale se chci zeptat zda u režimu sport  ma reprak takovou dozvu jako vybrace.. mam canton.. děkuji za vaše názory. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
V 27. 8. 2017 na 20:44, rosta.rs napsal:

mám Canton a je naprosto tichý, vůbec o něm nevím, (vibrátor jsem deaktivoval pil mi krev) jde slyšet pouze obtékající vzduch..

nicméně jsem jel v OIII RS 230 bez Cantonu a v rychlostech od nad 90km/h motor šíleně duněl a auto mělo najeto pouze 4t km

nevím zdali to bylo pouze tímto kusem nebo to dělají všechny, ale bez brufenu se s autem jezdit nedalo :(

 

No, no, zase to nesmíš tak přehánět, není to tak jak tady píšeš ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

mam obyč repro soustavu bez Cantona při volnoběhu se musím kouknout na otačkoměr jestli mám vůbec nastartováno :-)  rychlost 50/70/90 též klídek nové pneu . u sjetých už jde slyšet hluk  při zrychlovaní jde slyšet motor až ve 3 tisíc otáčkách, za mě super možna to je taky tím že jsem mel před TSIčkem TDIčko 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...