Přejít na obsah

Dálkové ovládání


benygod

Doporučené příspěvky

Ahoj,

narazil jsem na problém s dálkovým ovládáním na OIII. Infotainment mi začal psát o slabé baterii v dálkovém ovládání (dále DO), baterii jsem tedy vyměnil. Jenže od té doby DO nefunguje, původně jsem myslel, že bude třeba DO synchronizovat, jenže pak jsem si všiml, že při stisknutí jakéhokoliv tlačítka ani nebliká dioda na DO. Pokud se nemýlím, tak i pokud by DO nebylo sesynchronizováno, kontrolka by i tak blikat měla? Nebo se pletu? Každopádně jsem ve slepé uličce a nevím si rady. Synchronizaci jsem se pokusil provést, jenže samozřejmě bez výsledku.

 

Má někdo nějaký nápad co s tím? Nebo se mám rovnou vydat do servisu?

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal, mám tušení, že tam ani jinak dát nejde. Každopádně ANO, polarita je OK. Taky mě to napadlo, takže jsem rozebral druhej klíč abych si to ověřil a je to tam daný stejně...

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj bezprostředně poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdravím,

Dovolím si obnovit toto téma ať nezkládám nové. Jedná se o autoklíčs dálkovým ovládáním. Při koupi ojeteho vozu se na infotainmentu objevila hláška "vyměňte bateriív klíčku" tak také bylo uskutečněno baterie vydržela cca 2-3 měsíce a opět napsalo onu hlášku. Myslel jsem že se jednalo o špatný kus baterie a tak jsem opět vyměnil když mi ale opět po 2-3 měsících napsalo auto to samé tak se chci zeptat zda li je normální a běžné měnit baterií v autoklíči co 2 měsíce .

Auto bez kessy.

Předem díky 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Aleš_BX napsal:

podle mého nemá O III FL, na před FL personalizace byla jen hodně omezená - jen sedadla a toto se mi moc nezdá...

Já el. sedadla nemám a personalizace klíčů mně na před FL funguje. Byl jsem tím docela překvapen, když jsem vzal druhý klíč a všechny ty funkce, které jsem v infotainmentu vypnul, s ním byly zase funkční, včetně vypnutí automatického zamykání při rozjezdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

Tak dneska jsem měl po cestě škodovku tak jsem se tam stavil a na výstavě baterie v klíčku se zeptal. Bylo mi řečeno že baterie vydrží cca 3-5 měsíců takže ty moje 2-3 měsíce výdrže není žádný problém. Kdybych prej měl problém s malou vydrží 2-3 měsíce a chtěl dosáhnout na daných 5-6 měsíců tak jedině koupit nový a nakodovat klíček... do toho nejdu a nevyplatí se to to raději zainvestuji těch 30-50 Kč do baterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hodně zvláštní odpověď. Mě tedy baterie vydrží vždy minimálně 1-2 roky a to v soukromých i služebním autě. Aut jsem vystřídal již spoustu (soukromé obměňuji po 5 letech, služební po 3 letech) a u většiny služebáků byla jen jedna výměna baterie v klíčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám O3FL od září 2017, tzn. 11 měsíců, baterky v ovladačích OK. A to mám KESSY, takže budou asi baterie v ovladačích častější radiovou komunikací s autem více namáhané, byť na druhou stranu ovladače na otevírání skoro nepoužívám.
Ale u minulého auta O2FL jsem baterie v ovladačích měnil možná po 3 letech, ne-li déle. A ty jsem používal mnohokrát denně.
Takže to co ti sdělili je přinejmenším podivné [emoji22]

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 4/2013 s KESSY a měním každých 6 měsíců (+/- měsíc). Manželka má druhý klíč a vydrží jí to cca rok.

 

Podle mě je problém v klíčku, asi má větší odběr. Mě nedávno nefungovalo na dva dny KESSY, ale tlačítka ano a výměna baterie nepomohla. Manželčin ovladač fungoval normálně. Takže pokud chce lepší výdrž, tak asi bude muset klíček vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím zda je to ovladačem ale najednou při odemčení nejdou stáhnout okna ovladačem a při zamknutí zase nejdou zavřít.

Věděl by někdo? Ručně jdou všechny bez problémů.

1 nalezena chyba:

65588 - Motor spouštěče skla

          B1487 54 [009] - Chybejici kalibrace

          Potvrzeno - Testováno od smazání paměti

             info o závadě:

                    Stav závad: 00000001

                    Priorita závad: 3

                    Frekvence závad: 1

Tak opraveno, musel jsem udělat test.

Editováno: , autor: Pavel 5
Závada odstraněna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...