Přejít na obsah

Dokoupení prodloužené záruky


Dedek007

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

kupoval jsem novou RS před rokem a něco, jezdím na servisní prohlídky do autorizáku.

Měl bych zájem o dokoupení prodloužené záruky (něco ve stylu 5let/100tis km).

Nikde na stránkách Škody nemohu najít info o prodloužení u již zakoupeného vozu.

 

Můj dotaz je tedy následující, dá se v průběhu standartní dvouleté záruky připlatit prodloužená?

Kolik to cca stojí?

 

Na stránkách mají nějakou akci Mobilita + za 2000Kč, ale asi jen k novému vozu.

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Trochu ozivim tema.. Koukam se po cca rocnich oktavkach  (pres skoda plus, takze jen ofiko dealeri) a v jednom inzeratu me zaujala poznamka prodejce (OKIM Louny), kde na vuz se zarukou 5 let / 100 000 nabizi moznost rozsireni na 5 let / 150 000.  Jedna se predvadecku, takze jety rocni vuz. Tak jsem nevahal a napsal dealerovi jak to teda je a napsal mi, ze za 5500,- je mozne rozsirit zauku z 5 let / 100 000 na 5 let / 150 000. Doted jsem byl presvedcen o tom, ze zaruka je dana uz ve vyrobe a nelze menit. Zmenilo se neco v politice skodovky, nebo je to jen marketingovy trik jak dostat zakaznika do prodejny a pak mu rict, ze to vlastne nejde?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...