Přejít na obsah

Aplikacia MySkoda


Doporučené příspěvky

Tak keby sa niekomu stalo nieco podobne, mal by problem s VINom, mozno bude chyba vo verzii aplikacie.

Kedze na Appstore je viacero verzii aplikacie Myskoda, povodne stiahnutu aplikaciu som vymazal a stiahol som aplikaciu pre CZ/SK, zadal moj VIN a teraz uz funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mi ta apka VIN vzala, ale je to komplikované.

Přihlásit se mi podařilo až na pátý pokus a museli zasahovat ze škoda-auto. Už běží bez problémů.

Prý jsem při prvním přihlášení nedokončil přihlášení. Čekal jem na jejich odpověď 14 hodin a nic, tak jsem odinstaloval. Následně znovu nainstaloval a přihlásit se mi nepovedlo na první mail, tak jsem použil jiný a zase nic. Po třech hodinách čekání na odpověď jsem ni nedostal a tak zase odinstaloval.

Při další instalaci mi alikace psala, že oba mejly existují, Tak jsem psal jako že jsem zapoměl heslo, odpověď dorazila, ale po odhlášení a zpětném přihlášení HESLO nefungovalo, tak jsem se doptal. Ctěli vědět e-mail a vše upravili a vyřešili a už APKA jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...
Před hodinou, ritch napsal:

Bez funkcionalit...cisto len informativny charakter napr park hodiny zadas cas do skoncenia a dostanes akusticke upozornenie aby si neprekrocil limit a pri pozicii musis mat zapnute GPS ked nahodou zabudnes kde si odparkoval auto ?

Screenshot_2019-03-21-11-10-08-582.jpeg

čiže, ak tomu dobre rozumiem, tak tu funkciu fotoaparát, to berie tak, že si odfotím pristor kde som zaparkoval? a pri GPS to funguje tak, že si uložím polohu kde som zaparkoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj. Mam F3 combi 2018 se Smartlink (ne Smartlink+ kde je pry SmartGate). Spokojeně jsem si užíval starou aplikace MySkoda kde byl návod a servisní historie. To stačilo. Aplikace byl nahrazena novou MySkoda https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.skodaauto.connect&hl=cs

No očividně bez SmartLink+ mám smůlu a myslím že i hodně dalších uživatelů. Docela mě to seje jelikož ted jsem bez servisní historie...

Jde to řešit ? Zkušenosti ? Děkuji  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Odpověď HelpDesku ...
pro využívání některých funkcí nové aplikace MyŠKODA je potřeba mít smartphone kompatibilní s rozhraním MirrorLink (Android; pokud tuto podmínku Váš model nesplňuje, je třeba hledat zde https://compatibilitylist.skoda-auto.com>) nebo zvolit telefon s iOS a užívat CarPlay .

 

MirrorLink např Samsung přestal podporovat :D

ŠKODA MÁ V HLAVĚ SKUTEČNĚ NASRÁNO


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...