Jump to content

Recommended Posts

Mam s7 a s10 a zatim mi stale mirrorlink funguje. To spis apky od skody ne se ztraceji a snizuji podporu tohoto.  Posledni verze MySkoda opet nejede za jizdy. Naštěstí ale stale funguje zaznam trasy na pozadi coz je jedine co obcas potřebuji. Dokud nebude tom

tom v android auto. Tak mi staci android auto a navigace v mobilu. Az pak me bude zajímat zda zaznam do myskoda bude fungovat v rezimu AA.

Tak v s10 v nastaveni uz neni taky:( Ale ten nepripojuji (nechce se mi prehazovat usbc za mikro a zpet, mam tam kratky 20cm mikrousb trvale).

V s10 mi tak jede tomtom  v drzaku na skle, kdyz jedu na dlouhe cesty. Nebo AA na poskakovani po Ostrave kdyz se chci vyhnout kolonam.

Na mirrorlink mam predchozi s7 a tam teda zatim je. A funguje i aktualizace certifikatu. A na nej nahravam zaznam trasy kdyz potrebuji. Bylo mi lito se ji zbavit:)

Pánové další zpráva z HELPDESK ŠKODA 

SmartLink je rozhraní obsahující 3 zrcadlicí konektivity MirrorLink, Android Auto a Apple Carplay.
Aplikace MyŠKODA funguje pouze s CarPlayem nebo MirrorLinkem – správně jste poukázal na to, že společnost Samsung přestala MirrorLink podporovat, nicméně je zde možnost zvolit jiný Android telefon nebo se vydat cestou CarPlaye.

T

Ktorý aktuálny seriózny výrobca Androidov ešte ponúka Mirrorlink? Už asi žiadny. Kto bude chcieť využívať tieto služby, bude musieť presedlať na iOS.

Inak zaujímalo by ma, z akého dôvodu to nefunguje cez Android Auto. Či sa len nedohodli s Googlom alebo tam chýba nejaké technické prepojenie na strane Android Auta, ktoré nedokáže prenášať údaje z auta? Stará MyŠkoda appka totiž fungovala aj pod Android Auto, ale len ako elektronický manuál. Neponúkala žiadne údaje z auta. Napriek tomu cez starý Smartgate tie údaje vedela prenášať do mobilu.

@brrrrm jak si psal, Stara appka byla takový manuál, Teď ta nová sbírá asi víc dat ... netuším. Protože mi to nejde :D

Každopádně argumentace Škody je neuvěřitelná.

Přijde mi, že se domnívají, že chci "zamykat auto nadálku" apod blbiny.

Já chci jen to, co dobře fungovalo. Např. manuál, servisní historie apod.

Oni nerozumím zákazníkům. Nebo nechtěj.

Jo ta nová verze je vlastně k ničemu. V té staré jsem viděl servisní historii. ŠA uváděla, že MyŠkoda se propojila s Connectem, ale tyhle informace o servisu tam furt nejsou. Jediný detail o autě je, co je to za model a stupeň výbavy. Divím se, že napíšou, že to funguje pod ML, který je už "mrtvý". Jo funguje na starších telefonech Samsung, ale po loňském updatu A10 v červnu to Samsung zařízl.

Problém, proč to nejde přes AA bude asi ten, že Google tam nechce moc "pouštět" a nebo chce za to peníze. Zatím jediný nový přírůstek je Sygic a jeho navigace o dalších nevím.