Přejít na obsah

Seřízení pátých dveří


pavel.lib

Doporučené příspěvky

Ahoj, 

 

u nového auta Octavia Combi III mám problém se zavíráním pátých dveří. Dveře se zavřou pouze při použití větší síly, jinak se kufr nedovře. Musím často dovírat opakovaně. Zkoušel jsem i s otevřenými ostatními dveřmi, kuli vzduchu, ale chová se to podobně. Pokud je kufr zavřený, tak mi přijde že dveře lícují s karosérii v pohodě. Mám pocit, že by pomohlo ty dvě části zámku (na karosérii a ve dveřích) přiblížit k sobě. A taky při otevírání kufru je cítit silnější uvolnění z jakéhosi přepětí. Dnes jsem zkoušel otevírat kufr na jiném autě na prodejně a ten rozdíl je znát.

 

Nedá se provést nějaké seřízení v místě zámku ? Nebo se vše seřizuje pouze skrze panty ? Díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Aleš_BX napsal:

jak už se tu psalo jinde, O III FL má dorazy kufru provedeny zcela jinak... @oct vidím že má před FL a @pavel.lib píše o novém autě, tedy lze předpokládat že FL

 

nicméně ani jeden z vás nepíše zda se jedná o lift nebo kombi

Ano jedná se o FL a je to Combi. Pokud se to časem nezlepší, určitě to budu řešit se servisem. Chtěl jsem jen vědět, zda se takový problém řeší pouze prostřednictvím pantů, či se dá něco nastavit na straně zámku. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...