Přejít na obsah

Zadné svetlá z O3 FL na pred FL


pleskomates

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 roky později...
V 3. 9. 2017 na 18:09, LiveBomb napsal:

Třeba já sem to na Combi  dělal :-)

 

2x 3C0972733 (Combi), 191972716 (Sedan)

2x 1S0972706 (FL)

12x N10336105 (Combi)

12x N10335807 (FL)

12x N10318905 (Sedan)

+ kus drátu 0,8 - 1,0 mm2

 

Mimo škodovku se dá koupit všechno mimo těch plastových svorkovnic takže ta redukce pak vychází na pár Kč...

 

Ahoj, chtěl jsem si dle Vašeho popisu zakoupit díly na výrobu redukce, ale PINy samostatné se už ve Škodovce nedodávají. Nemáte TIP, kde by se daly koupit? Díky za info a hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
V 11. 2. 2018 na 12:37, Patrik1971 napsal:

Bude teraz plny net krasnych pre FL LED svetiel,kdze vela ludi teraz upgraduje:)

Aj ked pre mna osobne...mal som moznost vidiet vecer pred sebou aj pred FL,aj po FL v LED prevedeni a pre mna maju vacsie caro tie pred.Po FL su krasne,moderne,ale stratili taku tu mohutnost pred FL,su take prilis stihle a uberaju zadku auta na mohutnosti.Ale samo je to o vkuse.

Tie po FL máš tie na myslí čo majú vyššiu výbavu, či? Pretože po FL v nižšej výbave majú ak sa nemýlim rovnaké zadné svetlá.. Ale inak videl som tie novšie svetlá zasvietené a troška som bol v šoku.Mal som krátko octavku..Nevedel som poriadne čo sú to za svetlá, až som sa musel ísť pozrieť či tie svetlá mám aj ja, teda či mi tak isto svietia.Zapol som ich a veľmi mi odľahlo, lebo tie PredFL sa mi páčia oveľa viac.

Editováno: , autor: Ertezet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...