Přejít na obsah

Kontrolka motoru CFFB 103kW CR


lee76

Doporučené příspěvky

Dobrý večer, rozsvítila se mi kontrolka motoru a při ní na volnoběh vytočím max 2000 otáček nicméně za jízdy můžu točit i přes. Kontrolka mi svítí nepravidelně. Na diagnostice mi to hlásí tuhle chybu:

 

4871 - obvod chladicíhoventilu zpětného vedení vyfukovacích plynu P2425 00(175) - přerušení

 

poradíte mi někdo, co s tím.

děkuji

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

?? Auto stálo 3/4 mega tak snad máš pár tisíc na opravu a pokud né,kup si Favorit,tam jsou opravy levné.

Mám servis a co mě vždy dovede dostat jsou mladíci,co si koupí "levné auto" kde ale pořizovačka stojí k miliónu a pak nemají na servis a provoz.

Nemyslím to špatně,ale tak to prostě je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, chápu tě i tvé názory.

Jen je to pro mě tak trošku záhada a nebo jen náhoda ?

Ve 145000km jsem musel měnit komplet spojku. Ulomil se kousek přítlačáku dle servisu únava materiálu. Osobně jsem ho viděl takže nekecali.

Před výměnou spojky bylo vše OK a po ujetí cca 2000km mi to začalo chvilku svítit, pak zas ne.

Já jsem jinak s autem velmi spokojený, mám ho skoro 3 roky a za tu dobu jsem nic neměnil až letos před prázdninama.

Editováno: , autor: lee76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...