Přejít na obsah

MAXI DOT


eltuccio

Doporučené příspěvky

Nevíte někdo jaké je číslo z ETKA dílu - sdružený přístroj s MAXI DOT?

 

Chtěl bych to ve svém autě vyměnit, což údajně nebude problém, ale technik v servisu ten díl v ETKA nemůže najít. I když se tam dívám sám, tak podle obrázků jsou tam jen ty standardní sdružené přístroje bez MAXI DOT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky a omlouvám se za OT příspěvek...

 

BTW když řeším ten MAXI DOT nevíte někdo jaké to má funkce navíc oproti MFA ? Mě se zdá, že tam je navíc jen zobrazení otevřených dvěří (co si pamatuju z Fabie II) a zbytek je asi stejný.

 

Osobně mě na přístrojích MFA nejvíc štve zoufale malá čitelnost. Malé znaky, divný zelený podklad. Pak stačí jen trocha slunce a už nemám ponětí co se mi MFA snaží sdělit. Údajně teď s faceliftem přišel ten MFA v kombinaci černý podklad + bílé znaky, což mi přijde ok, ale dát za to 10tis je asi zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxik je u SA rastrovy, tj. da se na nem zobrazit cokoli omezene rozlisenim toho LCD ... takze oproti klasickemu MFA ktery je segmentovy a zobrazuje jen to co je dano segmenty je moznost zobrazeni prehravane hudby, navigace, otevrenych hodin a podobnych kravinek ...

JInak ten klasicky segmentovy neni opravdu nejlepsi, ma strsnae  spatny kontrast. ta vyblita zelena tomu neprida ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena FL MFA 7500, MFA+ 9600 a MaxiDOT 12600 - ceny z Etky, servis sidava ruzne ... nicmene od subdodacu na tomto maji max 20-25%  - sleva je na nich ...do mesice budu experimentovat s podsvicenim stareho... budu predelavat komplet podsviceni, a kdyz uz to bude rozdelane, tak asi zkusim polarizacni folii z UP!, jedny budiky tu mam, ty to maji otocene ( tmave pozadi, sviti pismenka ). Nicmene velikost pisma vetsinou take stejne male ... Za 2-3 roky sezenu MAxika za 2000 v Polsku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sak jasne, vysviti se jen ty stavajici, ale muzou presne opsat PRka ... podle toho vybrat nove ... a stejne to musi delat oni, tak at za to nesou odpovednost. Blbej vyber, poskrabane nebo praskle plexi ... nechal bych to komplet na nich ... za vymenu a prizpusobeni, ktere stejne musis delat oni vic jak 1,5h nebudou chtit ... otazkou jestli se jim bude chtit do toho vyberu ...

Jinak nejnovejsi od 29/05/2017 v Km, benzin s maxikem viz priloha.

JInak treba na CG neexistuje plexi budiku jako nahradni dil ... pozor na to ...

MD.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi diky za postrehy. Mam to ve Skode domluveny, ze by to udelali, ale chtel sem pomoct technikovi to najit, protoze on sam v ty ETKA to nenasel. Tak uvidim treba se dockam nebo se smirim s tim necitelnym zabincem :)

 

Editováno: , autor: eltuccio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, eltuccio napsal:

Chlapi diky za postrehy. Mam to ve Skode domluveny, ze by to udelali, ale chtel sem pomoct technikovi to najit, protoze on sam v ty ETKA to nenasel. Tak uvidim treba se dockam nebo se smirim s tim necitelnym zabincem :)

 

Tak to máš dobrý, obvykle se jim do podobných věcí skutečně nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Určitá možnost jsou taky budíky pro up! - jsou stejně jako celá palubka podsvícený výrazně červeně - teda stupnice budíků  jsou bílý, ale ručky červený a stejně tak znaky na MFA. Chvíli nezvyk po přesunutí z F1 s odstíny rybníčku Brčálníku, ale zvykl jsem si rychle - přehledné kontrastní a přitom neoslňující, takže i já už dvoubrejlovec si pochvaluju čitelnost, navíc v noci to vypadá moc hezky :)

 

DSC01387.thumb.JPG.77cf7cb63c47ebd62e248e7a276d186c.JPG

 

PS: blbě se to fotí, autofokus přez to plexi  šílí, takže foto je vždycky  na 99% rozostřený

 

 

 

 

 

Editováno: , autor: Sir_Jarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci jen upozornit že servisy nevidí rádi Sdružené přístroje z jiných aut. Bez původního VIN vozidla se s vámi odmítnou bavit a jste pro ně zloděj. To samé platí i s výměnou Rádia.
Tyhle nové Sdružené přístroje podléhají "Ochraně komponent" ne jen imobilizéru. Servis vás chce natlačit do koupě nových kvůli podezření z "závadného" pořízení :)
řeším to teď s Swingem a čekají mě i Maxdot přístroje, každopádně je to někdy o nervy ale za ty peníze to stojí :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za OT
@DYXiCZ On by si to člověk i koupil v tom Škoda servise, ale když oni u většiny řeknou "nejde to" resp "neumíme to"...

 

A ktomu co má MaxiDot navíc, je to popsané v manuálu od strany 35: https://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/cz/Citigo_NF/05-2017/Manual/Citigo/A00_Citigo_OwnersManual.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oficialne bych si za cca 12700 opravdu Maxidot nekoupil ... V klidku pockam nez se zacnou objevovat budiky s maxikem s bouracek a pak uz se to za ty cca 3000 + neco za reset budiku da ... NEvim kde resis swing, ale v Citigu ochrana komponent je celkem sranda ...  samo O3. F3 atd, tam uz to je trosku nekde jinde ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dnesni akce :)

Citigo MR2013

Prava cast volantu tudiz funkcni ...

Kouka se na to velice prijemne ...

Nicmene menu audio tam nemam, zatim jsem neresil ( stejne nepouzivam ) a parkovaky neukazuje.

Asi bude potreba FL radio ... 

Jinak chrana komponent neni, alespon jsme si nevsimli ...

Dale nebyl cas, uz takle jsem ho musel ukecavat...

 

DSC_0258.JPG

DSC_0261.JPG

Editováno: , autor: danikd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, MF je zelenou niti prosity, s okrasnym plastem striknutym do barvy, volant z Yeti a Maxidot je z 2017 ... ja toho tam mam dodelavaneho vicero :) Radsi to nepocitat :)

Az me zase vyjde cas, zkusim nejake to FL radio - Kdyz uz tak tedy Swing + - to nej do Citiga ... nicmene psali jsme si s DyxiCZ a narazil tam na ochranu komponent...

U tech budiku v pohode, udelano klasika :

Fyzicka vymena, online komplet nova identita, jen pak to tam hodilo chybu ze jednotku nelze prizpusobit, tak jsem si rikal to je v cudu...ale bylo to u ABS, menil jsem ji kvuli TMPS a vlastne jeste flashoval na novejsi verzi. Proto ji to onlůine nechtelo vzit. Tak jsme ji zvlast online nakodovali, museli se nevim proc delat jizdni testy, pak jeste online vycist PIN na radio a zadat ...

Tot vse ... Je to fakt parada, mozna se v nich ejste povrtam a predelam podsviceni rucicek.

Jinak cena 2100Kc za budiky (bez posty) jak nove, plexi bez skrabanecku ... dobry kup ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...