Přejít na obsah

Readiness code - odstranění závad


MiB

Doporučené příspěvky

Tak se stalo to čeho jsem se bál, přijedete na emise a již se s vámi nikdo nebaví, pokud máte v readiness kódu jakoukoliv 1. Nutno podotknout, že toto platí pouze pro Škodovky, jak mi technik vysvětlil, u ostatních aut normálně naměří emise a neřeší se... Každopádně jsem několikrát přes VAG zkoušel najet nový readiness kód a stále se mi objevují chyby, které bych potřeboval odstranit. Prosím o radu, jak to co nejrychleji vyřešit, příští týden mi končí STK, pokud je tu prosím někdo ke komu mohu dojet a ví, jak je co nejrychleji odstranit dejte prosím kontakt, potřebuji to ideálně vyřešit do pondělí...

 

16825 - EVAP Emission Control Sys 
            P0441 - 35-00 - Incorrect Flow
17832 - Secondary Air Injection System; Bank 1 
            P1424 - 35-00 - Leak Detected
17822 - Secondary Air Injection System; Bank 2 

            P1414 - 35-00 - Leak Detected

 

- zkusím projít celé vedení od ventilátoru kolem motoru, jestli zde není netěsnost a budu se modlit, ale nikde nemohu ani najít jaká hodnota by tam měla být dosažena ani v manuálech to není napsáno

 

- EVAP - zkusím profoukat hadičky do nádrže zda-li není někde ucpaná a případně profoknout i nádobku s aktivním uhlím ?

 

 

Díky za pomoc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...