Přejít na obsah

Dodělání elektrického stahování zadních oken


Wittmann

Doporučené příspěvky

Moc děkuji za objasnění a zaslání návodů. Nicméně v tom pořád plavu...

 

Dle ETKY jsem vyčetl, že potřebuji sehnat:

4 tlačítka pro ovládání oken vč. odemykání - 1J4 959 857

stahovačku vč. motoru pro spouštěč oken vlevo vzadu - 6Y0 959 811

stahovačku vč. motoru pro spouštěč oken vpravo vzadu - 6Y0 959 812

 

Otázky:

1.) Jelikož si chci do zadních dveří doplnit i výškové repro, tak jsem sháněl origo svazek, který umí centrál, el. okno i ten reprák. Mám možnost sehnat kabel s označením 6Y0 971 161 N viz. obrázek pod textem. Na svazku mi chybí jeden konektor v červeném kroužku. V zeleném kroužku jsou konektory, které na kabelu jsou.

 

Má otázka je, co je to za konektor (v červeném kroužku) a s čím se spojuje?

 

2.) Je možné tento kab. svazek (6Y0 971 161 N) použít pro levé i pravé zadní dveře?

 

3.) Jaký kab. svazek je potřeba použít pro propojení mezi jednotkou u řidiče a obou zadních dveří? V B sloupku mi při použití originálního kab. svazku zbydou 3 konektory

 

? černý - napájení motorku pro stahování, osvětlení tlačítka pro stahování ?

modrý - repro

hnědý - centrál

 

Nevím, zda půjde připojit zadní motorky na můj stávající motorek u řidiče. Nevím s jakým označením tam mám teď (jde zjistit přes VCDS jaký tam je?) Dle ETKY by se měl použít 6Y2 959 801.

Kabelový svazek.jpg

Editováno: , autor: she4lock
Zapomněl jsem na přílohu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovědi na tvé otázky.

 

Tlačítka a motorky stahování máš dobře.

 

1) Svazek 6Y0 971 161 N je pro vozy od MR 2005 (facelift).Což je i tvé auto.Konektor ti na svazku neschází.Ten byl nutný jen na vozy do MR04.

 

2) Svazek je stejný pro levé i pravé zadní dveře.

 

3) Pro propojení mezi jednotkou u řidiče a zadních oken nemusí být svazek třeba.Stačí podle schématu dodělat el. vedení mezi čtyřtlačítkem u řidiče a řj motoru oken u řidiče.Stejně si budeš muset dodělat el. vedení k oknům a reproduktorům.V B sloupku ti žádné konektory nezbudou.Modrý tam již máš.V něm je zapojeno ovládání centrálu.V černém je zapojeno napájení motoru stahovačky a vedení k reproduktoru.V hnědém je zapojení osvětlení vypínače a ovládání vypínače.

 

Na tvůj stávající motor to nebude fungovat.Musíš pořídit tento 6Y1 959 801 A.Ten co píšeš ty je pouze na přední okna,ale na auta s pravostranným řízením (angličan).Tyto nejdou vůbec použít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, děkuji. Seznam materiálu se mi pomalu rozšiřuje...

 

el. motor u řidiče pro 4 el. okna - 6Y1 959 801 A

4 tlačítka pro ovládání oken vč. odemykání - 1J4 959 857 A

krytka 4 tlačítek pro ovládání oken - 6Y1 867 227 C

kab. svazek pro zadní dveře (centrál, audio, el. okno) - 6Y0 971 161 N

stahovačku vč. motoru pro spouštěč oken vlevo vzadu - 6Y0 959 811

stahovačku vč. motoru pro spouštěč oken vpravo vzadu - 6Y0 959 812

 

Motor pro stahovačku u spolujezdce může zůstat původní? Dle ET by tam měl být - 6Y1 959 802...

 

Ještě jsem koukal na dokumenty el. schématy pro el. okna... No nebudu lhát... :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motorek u spolujezdce zůstává stejný.Ještě,ale potřebuješ tlačítka a krytky tlačítek do zadních dveří.A pokud máš problém se zhotovením a zapojením chybějícího el. rozvodu,zkus nějaká autovrakoviště.Mohly by tam mít na likvidaci auto,které mělo zadní okna ve výbavě a z toho by jsi mohl potřebné vedení,svorkovnice,vypínače,krytky vymontovat.Nebo někoho kdo rozprodává takové auto na nd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, určitě to mám v plánu se poptat na různých místech, kde rozprodávají díly z aut po nehodě nebo tak... Každopádně budu muset mít štěstí na to, abych natrefil na Fabii po FL se zadními el. okny. :-)

 

Na ty krytky a spínače v zadních dveřích myslím, jen jsem se o nich nezmínil. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...