Přejít na obsah

Dodělání elektrického stahování zadních oken


Wittmann

Doporučené příspěvky

svorkovnice jsou levné (řadově desetikoruny), jenže se prodávají bez pinů a ty bývají občas pekelně drahé. Už si nepamatuji, jaké tam přesně jsou - na napájení je tuším klasické mini ISO (s těmi nebude problém), ty ostatní už nevím. Koupil bych to komplet na vrakovišti - ve Škodovce bude problém identifikovat, jaké svorkovnice tam vlastně patří (v autě je téměř každá jiná), a posléze jaké piny do ní patří (opět má téměř každá svorkovnice jiné piny).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano kroucena dvoulinka se pouziva pro ochranu prenasenych dat - minimalnizace ruznych rusivych vlivu jednak samotnym prenosem dat, ale take z okoli. Tyto parametry ovlivnuje i zpusob krouceni - vzdalenost mist kde dochazi ke krizeni. U el. oken muze dojit obcas k problemu v komunikace a prestanou fungovat - ale nejedna se o zadny velky problem, pouzit klasickou dvoulinku v motorovem prostoru by bylo podstatne horsi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem byl ve 2 vrakovištích a ani v jednom to neměli a tak jsem zajel do Škodovky a zeptal jsem se na to a oni chtějí jenom za piny 420Kč, tak jsem jim řekl, že to nechci, tak bych chtěl někoho z vás poprosit jestli by nesehnal ty svorkovnice u vás na vrakáči a neposlal mi je. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně jsem sehnal ty protikusy, ale na tom modrém mi chybí zrovna ten CAN a tak jsem si objednal ty piny 6 Kč/kus, tak jsem jich vzal rovnou 10 ks, ale nemají je zrovna v obchodě, ale na skladě, tak je budu mít až asi v pondělí :( a na té prostřední černé mám je přehozené, tak je budu muset nějak přehodit ty piny, ale nemám vypichovák :( a ještě se chci zeptat k čemu jsou ty zbylé 3 dráty na té modré svorkovnici?

P9060092.jpg?ver=0P9060091.jpg?ver=0

Editováno: , autor: Kovar Pavel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...