Přejít na obsah

problém s kompatibilitou telefonu a Smartlinku v autě


Doporučené příspěvky

Ahoj, mám problém s připojením svého telefonu (Huawei P9 LITE (2017)  ) se SmartLinkem pro možnost navigace přes obrazovku. Aplikaci potřebnou pro funkci mám v mobilu staženou (Google Earth), ale pořád se mě nedaří ta dvě zařízení spárovat. Neví tady někdo, jestli je můj mobil kompatibilní k používání této funkce v autě, nebo ne? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale kdepak. Jednoduchy jako facka.

 

Sam jsem ho do sveho Nexusu 5X dostal oficialni instalaci pres Obchod Play (asi nejaka slaba chvilka systemu, jinak si to vysvetlit nedovedu :)).

Nicmene pro ostatni telefony v rodine bylo potreba jen stahnout app z apkmirror.com, nainstalovat a hotovo. Jen je potreba cas od casu udelat to same znovu a updatovat AndroidAuto na nejnovejsi verzi. That's all.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Habi001 napsal:

tvůj telefon tuto funkci ne podle společnosti mirrorlink nepodporuje, viz odkaz níže:

http://mirrorlink.com/phones

 

 

No, to je divný, kolega má starší Huawei, z hlavy neznám jeho model, ale je určitě straší, než je ta moje P9 a v mém autě mu to fachčí, přitom v tom seznamu kompatibilních telefonů z toho Tvého odkazu by měla fungovat jen nová P10...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Před hodinou, Maverick napsal:

Ale kdepak. Jednoduchy jako facka.

 

Sam jsem ho do sveho Nexusu 5X dostal oficialni instalaci pres Obchod Play (asi nejaka slaba chvilka systemu, jinak si to vysvetlit nedovedu :)).

Nicmene pro ostatni telefony v rodine bylo potreba jen stahnout app z apkmirror.com, nainstalovat a hotovo. Jen je potreba cas od casu udelat to same znovu a updatovat AndroidAuto na nejnovejsi verzi. That's all.

 

tak to jsem zkoušel a nic u Samsung S6 EDGE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ten kolega sa pripájal cez Mirrorlink alebo cez AndroidAuto? Napr. staručký Huawei P7 určite nepodporuje Mirrorlink, mám to sám odskúšané. A nechce sa mi veriť, že odľahčené Lite verzie by Mirrorlink podporovali.

 

Ako písal Maverick, vyskúšaj stiahnuť AndroidAuto a pripoj sa cez neho.

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-2-6-5734-release/

 

Je to jednoduché, rozbehol som to na staručkej LG G2 aj na novšom OnePlus 3. Samozrejme v aute musí byť Smartlink s podporou AndroidAuto/CarPlay.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ano, bylo to přes Mirrorlink. Ještě jsem si vzpomněl, že se mě obrazovka v autě ptala, jestli můj mobil podporuje Smartlink. Bohužel jsem nikde nenašel informaci o tom, zda to ta moje P9 opravdu podporuje. Jsem v těchto věcech tak trochu (trochu dost... :-D ) lama...

Editováno: , autor: Pawouk
Bezprostředně předcházející příspěvek se necituje!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...