Přejít na obsah

Výměna přední trubky výfuku


Genius7004

Doporučené příspěvky

Ahoj Škodováci potřebuji poradit véc se má takto fabia kombi 1,2htp 47kw k.m.BME špatný výfuku-  vyměnil jsem zadní- koncový díl výfuku Tyll jelikož byl špatný pravděpodobné zevnitř měl dunivý zvuk nyní je ale problém takový Auto nemá dostatečný výkon jako by se dusilo tak se chci zeptat jestli mám vyměnit i přední trubku a spojovací prostředí trubku múže to být tím nebo něco jiného,může někdo poradit .Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Já jsem měnil cely výfukový systém od katalizátoru vše originál a stálo mne to 16 tisíc a nedá se to srovnat s druhovýrobou měl jsem předtim TYLLA 

a zadní tlumič byl nesrovnatelně hlučný při vyššich otáčkách a rychlosti na dálnici .Mohu každému doporučit at jde do originálu jestli bude mit auto delší dobu ,prostě Faurécia tam patří a je po hluku a ješte jsem dal na kapotu motoru orig.tlumici potah stoji asi 600 k.č .na htp se z výroby nedávali jenom myslim na 1.4tdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...