Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
jumbojet60

Zadní světla na pátých dveřích.

Doporučené příspěvky

Dobrý den.

Chci se zeptat, zda je možné u modelu Active (Kodiaq) aktivovat zadní obrysová světla na pátých dveřích - ty do vodorovné špice.

Děkuji za info. Jumbojet

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

1. Není příliš vhodné kumulovat dotazy na různé závady v tématu s jednoznačným názvem, který určuje obsah tématu.

2. K rušení rádia - máš to nové, reklamuj to.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Před hodinou, Pawouk napsal:

1. Není příliš vhodné kumulovat dotazy na různé závady v tématu s jednoznačným názvem, který určuje obsah tématu.

2. K rušení rádia - máš to nové, reklamuj to.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Před hodinou, Pawouk napsal:

Pardon. Tak znovu pouze ta první otázka."Je možné u modelu Active (Kodiaq) aktivovat zadní obrysová světla na pátých dveřích ".

Díky

Editováno na jumbojet60

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 12 hodinami, jumbojet60 napsal:

Dobrý den.

Chci se zeptat, zda je možné u modelu Active (Kodiaq) aktivovat zadní obrysová světla na pátých dveřích - ty do vodorovné špice.

Děkuji za info. Jumbojet

nejde to, nejsou tam diody

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jumbojet60 - nastuduj si laskavě pravidla fora, která jsi schválil při své registraci a dodržuj je! Opakovaně je hrubě porušuješ. Zneužíváš tlačítka "Nahlásit příspěvek" a nedovoleně cituješ bezprostředně předcházející příspěvek.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ak myslis zadne obrysove svetla, tak ano, ide to. Das ovladanie svetiel do druhej polohy, vtedy svietia denne, parkovacky a zadne

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

na dotaz jsem odpovídal o pár řádků nahoře.

Pokud tu funkci nemáš z továrny, tak to nejde

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 9. 11. 2017 na 11:14, Habi001 napsal:

na dotaz jsem odpovídal o pár řádků nahoře.

Pokud tu funkci nemáš z továrny, tak to nejde

Zdravim, 

A ako by sa to dalo spraviť, prípadne kde

Tie trubice sú tam ale asi bez kefiek.

Tak isto ma zaujíma druhé spiatočné svetlo, ktoré u mňa nesvieti aj keď som videl kodiaq kde mu svietili obe

V škodovke mi povedali že kodiaq svieti len jedno...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

zadní světla liší podle výbavy viz. obrázek

Ale to by měl každý prodejce vědět.

zadní světla KOdiaq.png

Editováno na Habi001
    • Pozitivní 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nechápu, že se vyplatí dělat tolik rozdílných lamp. A stejně vyrábí pravo levé varianty všech, když prodávaj i pravostranná auta.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V Tue Sep 19 2017 na 8:33, Habi001 napsal:

nejde to, nejsou tam diody

Ahoj ještě  prosím dotaz kdy dokoupím led světla na 5 dveře půjdou zapojit je tam kabeláž děkuji moc Roman

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od Leeuwerik
        Zdravím, mám taký problém s diaľkovými že keď potiahnem k sebe páčku tak by mali bliknúť, ale blikne mi len kontrolka ale svetlá sa nerozsvietia, ak páčku ztlačím od seba tak diaľkové svietia štandardne, kontrolka tiež.
        potreboval by som poradiť ako fixnem blikanie diaľkovými, programoval som niečo so svetlami ale potom so to vrátil do pôvodného stavu ale aj tak to nepomohlo.
        ďakujem
      • Od emsicz
        Ahoj, potřeboval bych poradit, jestli je chování mého přepínače světel tovární. Mám originální přepínač světel v S1 FL, 2007, 2.8 vč. bixenonů. Nejsou mi známy žádné úpravy v řídících jednotkách, vozidlo má bixenonové světlomety z výroby. Přepínač má tři pozice:

0 - Svítí obrysová i potkávací světla při otočení klíčku i po nastartování motoru. Obrys - Svítí pouze obrysová světla při jakékoliv pozici klíčku nebo nastartování motoru. Potkávačky - Svítí pouze obrysová světla při výchozí pozici klíčku. Po otočení klíčku a/nebo nastartování motoru svítí i potkávací světla.  
        Můj dotaz,

1. Je toto chování normální, zejména v pozici 0, kdy světla normálně svítí? Prakticky tak nejde svícení vypnout, přepnutí z polohy 0 do potkávaček pouze zapne podsvit v interiéru.
        2. Umí elektrikáři nastavit, aby v pozici 0 skutečně nic nesvítilo?

• Od vejbuch
        Ahoj,
        mám dotaz  poslední dobou mi občas začne svítit kontrolka světel s nápisem "Zkontrolujte koncové světlo vlevo!". Všechno jsem kontroloval a vypadá, že jsou všechny žárovky v pohodě. Po vypnutí zapnutí motoru je vše zase ok.
        Teď otázky:

Co je koncové světlo vlevo? Stalo se to již někomu?  
        Díky
      • Od Martab
        Rapid má možnost automatických dálkových světel, podle @wirer by mělo jít dodělat snad i do Fábie:

https://www.drive2.ru/l/463613751849910956
        https://www.drive2.com/l/469496963692232816

Fotky od Petrziho na Rapidu:

Toto téma "navazuje" na začínající diskuzi zde: https://forum.skodahome.cz/topic/140035-petrziho-rapid/?page=4#comment-2293795 ať @Petrzi nemá zaspamované téma

• Od Tomasrapid
        u vozidla Škoda Rapid Spaceback MR2016, se mi rozsvítila oranžová kontrolka světla. Na maxidotu mi to napsalo ať zkontroluji levé zadní koncové světlo. Šel jsem se podívat dozadu a vše svítí jak má. Nevíte někdo, kde by mohl být problém?