Přejít na obsah

1.4 TSi 92kW


Armyk

Doporučené příspěvky

Ak by niekoho zaujimala spotreba 92KW verzie,

za poslednych 450 km 6,5 litra (dialnica 250 km, mesto 100 km, okresky 100 km) dodrziavanie rychlostnych limitov, zataz vratane vodica cca 250 kg

 

Pre porovnanie, na fabii 1.2tsi 66kW som mal dlhodobo priemer 5,9 litra, takze vzhladom na tazsie a vacsie auto zatial maximalna spokojnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, také mám zkušenosti s tímto motorem v Kodiaqu, jelikož se mi jej podařilo koupit jako lehce ojetý s cca 3200 km. Je to auto, které bylo na novinářské prezentaci na Malorce, ale první registrace proběhla v ČR :-).

Pokud máte opravdu lehkou nohu a umíte předvídat, tak se s tímto motorem dá dostat i pod 5,5 litru. Mám s autem najeto cca 2000 km a dlouhodobá spotřeba se pohybuje na 6,2L s tím, že nejlepší spotřebu jsem dosáhl na trase o délce cca 350 (něco málo město a zbytek dálnice a silnice I. třídy)a spotřeba byla dle palubního počítače 5,4L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...