Přejít na obsah

vypuklý zadný nárazník


PatrikFilo

Doporučené příspěvky

Zdravím , asi dva dni do zadu sa mi počas jazdy v aute (F3 combi) zdalo, že niečo v zadu v oblasti kufru prasklo. Teda som zastavil, išiel pozrieť a nič som nenašiel. dnes ráno som si ale všimol vypuklinu na zadnom nárazníku v smere jazdy v strede pravej tretiny, výškovo tieč cca v strede. nieje tam žiadny škrabanec ani nič podobné, ale na dotyk je tvrdá - v iných miestach ten nárazník prehnem no v mieste tej vypukliny nie. Akoby sa tam niečo zo zadu oprelo. Preto si to dávam do súvisu s tým prasknutím z predvčera.

 

Neviete o čo by mohlo ísť? Do servisu pôjdem hneď po práci. Len či niekto nemá tušenie čo by to mohlo byť. Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plechovka nie :D. Bol tam kamienok cca 15mm priemer. Viem si síce predstaviť ako sa tam dostal - medzi nárazníkom a spodným krytom je medzera asi 30mm, ale ako tam vletel tak aby sa zakliesnil medzi nárazník a ocelovú výstuhu to neviem. Teda dobre zakliesniť by sa mohol ale prečo vytlačil nárazník ?? To musela byť pecka keď tam vletel - taká presne mierená, ale stále sa mi tomu nechce veriť.

 

Skalka je preč - nárazník sa na tom mieste už dá stlačiť :D (ale trošku na tom mieste vidno vypuklinu za dobrého svetla ale treba sa zahľadieť z bliššia - neviete čo s tým?? skoro to nevidno ale štve to keďže auto nemá ani rok.)

 

Keď to zhrniem - pri jazde sa mi musel od kolesa odraziť kamienok tak presne, že preletel cez cca 30mm škáru šikmo hore až k nárazníku takou silou, že sa dokázal zakliesniť medzi výstuhu a nárazník, ktorý mierne vytlačil. To je asi všetko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy jsem slyšel že to opravují politím horkou vodou, ale to asi větší promáčklinu když je to od někoho nabořený a promáčklý dovnitř. Ale raději mě to někdo vymluvte pokud je to hovadina :D

Pokud jde o “neviditelnou” vybouleninu tak nevim nevim jestli se to verátí i po nahřátí horkovzduškou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...