Přejít na obsah

subwoofer při zapnuti světel začne hučet...


Doporučené příspěvky

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli už se stim nekdo potkal nechal jsem si natáhnout kable do Octavie 2 vše funguje v pohode ale když jsem zapnul světla sub. začal hučet. zem je natahnuta mimo světla plusko+ je na baterce když jsem zapojil sub. na jinou baterku mimo auto vše jelo normalně

kostru jsem taky zkoušel napojit jinde nepomohlo cinche jsou taky v pořádku protože když to bylo zapojene na jine baterce tak to jelo v pohodě nevim co stim budu rad za každou radu dekuji 

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtelo by to vice informaci, jake radio mas v aute, jestli pouzivas Hi/Low prevodniky, kudy tahas napetovy kabel, jaky pouzivas zesilovac, na jakych kabelech to mas a pod. Vetsinou je dobre vest audio signal jednim prahem a napeti pro zesilovac druhym. Zemnici kabel zesilovace at je co nejkratsi. Signalove kabely by meli mit kvalitni izolaci, hi/low prevodniky umistit co nejdal od jakych koliv ridicich jednotek. To ze ti to nabaterce, ktera neni v aute nedela je jasne, udelal si druhy okruh, ktery funguje jako filtr. Pokud zeslabis zesileni na zesilovaci ztlumi se brum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radio mam činu s gps dotykovku  ale radio to nedela meli jsme ho v jinem aute  vše bylo v pohode i ty kable na audio ... převodnik to abych řekl pravdu nevim co je :D jinak kable mi tahala firma co dela hudbu do auta subwoofer mi přišel až po nake době tak že jsem to zkusil až v čera ... jinak subač je aktivní  a ano když ho ztlumím tak to přestane  

v pondeli jeste zajedu tam kde tahali ty kable  co a jak tak snad to nejak dopadne kamarad mi chtel objednat nejaky tlumič nebo neco takoveho 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...