Přejít na obsah

Bolero - bluetooth


Doporučené příspěvky

Ahoj chlapi, mam superb 2010, rádio Bolero. Rad bych si tam nechal doinstalovat BT kvůli handsfree. Pod sedackou spolujezdce nic nemam, takze jednotka neni:/ v rádiu je videt možnost bt, ale nic nedělá, kdyz neni co ovládat. Koukal jsem ze BT jednotka, co se mi tam hodi se da sehnat za 1500, ale sam to tam nezvládnu nainstalovat. Mate s tim nekdo zkušenost, kdo by mi poradil co vsechno koupit a pomohl s instalaci? Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj,

 

zrejme mam rovnake radio, ako sa tu vyssie spominalo. prikladam fotku

 

Pod sedackou spolujazdca nic nemam. 

 

Mozte mi poradit ktory modul a ake kablovanie kupit ?

Je za potreby nieco menit vo vcds ? 

 

Najde sa niekto kto by to namontoval ? Som z okolia prahy

 

Mam superb combi 2/2011 

 

Dakujem

 

 

fullsizeoutput_1595.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
V 6. 8. 2014 na 18:44, vti napsal:

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda mi někdo poradí v situaci, kdy mi dnes odpoledne z ničeho nic přestal fungovat zvuk přes bluetooth přes Bolero a orig. HF sadu. S telefonem se to spojí, umí ho ovládat, vytočí hovor, ale zvuk se prostě neozve. Zkoušeny dva telefony (iPhone a Nokia). Nejde ani hudba přes bluetooth...

Děkuji předem.


podarilo se toto vyresit? Mam uplne stejny problem na Scale s Bolerem. Stejne chovani jak pro iPhone, tak Android. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim, mám v OII jednotku 5P0 862 335C a měl jsem ji normálně spárovanou s iphone. Jednou ni při hovoru 2x vypadl zvuk a tak jsem přepnul na zvuk do telefonu a od té doby se mi mobil už k jednotce nepřipojil. Zkusil jsem dát zapomenou zařízení, že to zkusí spárovat znovu a už se mi nikdy v tel. nabídce zařízení  BT nezobrazilo. Předpokládám tedy správně, že se mi jednotka odebrala do věčných lovišť? Zkusil jsem ji odpojit a nechat nějaký den bez napětí, jak jsem se někde dočetl, že by mohlo pomoct, ale výsledek žádný. Mám k dispozici pouze diagnostiku od Delphi, ale myslím, že ta jednotku nevidí, ani když je v pořádku. Když by byla jednotka KO, jakou jí můžu nahradit, aniž bych musel předělávat, nebo upravovat kabeláž? Jde mi výhradně o telefonováni. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...