Přejít na obsah

Bolero nereaguje na dotyk


Doporučené příspěvky

Octavia 3 r.v. 08/2013 - rádio Bolero "za studena" nefunguje první cca 2 minuty displej. Pak začne zpomaleně reagovat, ale dělá si co chce. A po zahřátí tj cca 5-10ti minutách funguje úplně normálně. Až do dalšího vychladnutí a ranního startu. Dělá mi to zásadně jen při teplotě menší než 10 stupňů. Už druhý rok. V servisu dokázali jen přehrát SW nebo nabídli výměnu za 20.000,- což je dost tragédie. Mám pocit, že toto je moje třetí a poslední oktávka :-( ty vrzající plasty a Bolero, který si dělá co chce už dlouho nevydržím. Neměl jste někdo podobný problém ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 hours ago, mavojek said:

Octavia 3 r.v. 08/2013 - rádio Bolero "za studena" nefunguje první cca 2 minuty displej. Pak začne zpomaleně reagovat, ale dělá si co chce. A po zahřátí tj cca 5-10ti minutách funguje úplně normálně. Až do dalšího vychladnutí a ranního startu. Dělá mi to zásadně jen při teplotě menší než 10 stupňů. Už druhý rok. V servisu dokázali jen přehrát SW nebo nabídli výměnu za 20.000,- což je dost tragédie. Mám pocit, že toto je moje třetí a poslední oktávka :-( ty vrzající plasty a Bolero, který si dělá co chce už dlouho nevydržím. Neměl jste někdo podobný problém ?

 

Stejný problém se objevil loni v zimě. Reklamováno, nahrán nový software. Od té doby nic. V servisu si nebyli jistí, ale párkrát se jim to už objevilo.

 

2 hours ago, mavojek said:

Tak to je peklo :-( ve 4 letech je to auto vrak, letos jsem do něj vrazil 50tis... xenony, rádio, vrzání plastů, špatně funkční 5. dveře, zatíkání...

 

To je teda pech. Co bylo s těmi xenony?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 6 měsíců později...

U Octavia IV se najde vlákno, kde tomu dotyční snad ani nevěří, že by se to mohlo stát. Proč to zmiňuji - doufám totiž, že u plně dotykového vozidla se už nic podobného stávat nebude, protože bych byl třeba nerad, kdyby mi auto jen tak blikalo ( světla se nově budou nastavovat dotykovými plochami apod.)

Nicméně, ano, děje se to u více kusů, já to vždy vyřeším tím, že přepnu na hudbu z USB (manuální tlačítko "Média") a počkám, až se trochu display ohřeje....v rámci záruky jsem to neřešil, protože jsem to přisuzoval normálnímu chování dotykového displaye po zmrznutí a následném rozmrzání. 

Jiné řešení je, uplatnit záruku, pokud  ji ještě máte a nechat si display vyměnit za nový a pokud se zase stane, tak prostě znovu vyměnit - pokud začnete display měnit v záruce, záruka Vám pak třeba skončí v létě a s prvními mrazíky se objeví znovu, nebál bych se reklamovat zase, protože opakující se závadu můžete reklamovat klidně i po záruce, spotřebitelský zákon na to myslí.

 

Jiné řešení asi není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...