Přejít na obsah

Jednotka - dveře


Pajas92

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

můj dotaz bude zřejmě přihlouplý, ale snad se správně vyjádřím.

Zdědil jsem Octavii 1, 1.9TDi 66kW a mám následující problém, nefunguje mi centrál, nelze stahovat okénka od řidiče, nejdou mi nastavit zrcátka a asi i něco dalšího. Otevřel jsem tedy doma dveře u řidiče a zjistil, že tam chybí nějaká jednotka, tudíž jsou všechny kabely vypojeny. Ptal jsem se v servise a tam mi řekli, že musím sehnat tu původní na které je nějaké číslo, podle které se objedná nová, ale je to v řádech několika tisíc.

Chtěl jsem se podívat na internet, jakou mám hledat a zda by se nechala sehnat i někde na vrakovišti. Bohužel nevím podle čeho mám hledat, když ta původní tam vůbec není a já tedy nezjistím to číslo.

Mohl by mi prosím někdo poradit, podle čeho hledat, případně zda lze zjistit to číslo i nějakým jiným způsobem, tu starou nemám šanci dohledat. Původní majitel auta už není a tak nezjistím, kde jednotka skončila.

Díky všem za pomoc.

Editováno: , autor: Pajas92
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...