Přejít na obsah

Nalepení znaků na páte dveře


Ota Rákosník

Doporučené příspěvky

Čus, nemá někdo zkušenosti s nalepením znaků na paté dveře? Obecně co použít, aby znaky držely? Měl jsem auto na opravu laku a znaky musely dolů a lakýra říkal, že na to nemá vhodnou obustranou izolepu. Tak to raději nelepil, abych to nepoztrácel. Rozteče nalepení mám změřeny. Jde spíš o to čím to podlepit... Díky za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jaké znaky máš přesně namysli, ale kulatý znak má "západky" takže mě napadají jedině nápisy. A obecně tyhle věci jsou lepený odolnýma průmyslovýma páskama typu 3M, Pattex. Za kus obostranky imho dáš víc než za celé nápisy nehledě na to že se s tím pěkně vyjebeš než to nalepíš, tj. obětoval bych těch pár stovek raději za nové znaky, nápisy - když už máš nový lak na dveřích.

 

Podle mě tam bude něco takovýho - https://www.slepto.cz/4905F-3M-VHB-oboustranna-lepici-paska-tl-0-5mm-d308.htm

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ znaky myšleno nápisy. No to je pěkný baťoh za tu pásku :). Je fakt, že co nápis, to přes pět stovek. Takže páska vs. nové nápisy je cenově na stejno. V tomhle kontextu je samozřejmě jednodušší koupit si nové nápisy a ušetří si člověk práci. Slyšel jsem, že to někdo dělá i lepidlem na sklo. Taky možnost, ale radši bych nějakou tu oboustranku. Asi to nejdřív zkusím nějakou levnější variantou oboustranné pásky a pokud to nebude držet, koupím nové nápisy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obyčejná oboustranka moc dlouho nevydrží, nesnese letní teploty a mrazy ji taky nedělaj moc dobře, navíc se nedá moc dobře zastřihnout ;) Už si nepamatuju, jestli jsou ty písmena na spodku úplně rovný nebo jsou zapadlý s okrajem - ale mohl by si zkusit Pattex Fix (červenou nebo modrou).

 

Btw.

YETI - 100,-

ŠKODA - 99,- (má i 4x4)

 

Navíc si myslím, že ty lidi to mají jako "bonus" ze zaměstnání, takže mají / mohou mít i jiné nápisy, stálo by za to se poptat ....

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎27‎.‎09‎.‎2017 na 18:36, LiveBomb napsal:

Obyčejná oboustranka moc dlouho nevydrží, nesnese letní teploty a mrazy ji taky nedělaj moc dobře, navíc se nedá moc dobře zastřihnout ;) Už si nepamatuju, jestli jsou ty písmena na spodku úplně rovný nebo jsou zapadlý s okrajem - ale mohl by si zkusit Pattex Fix (červenou nebo modrou).

 

Btw.

YETI - 100,-

ŠKODA - 99,- (má i 4x4)

 

Navíc si myslím, že ty lidi to mají jako "bonus" ze zaměstnání, takže mají / mohou mít i jiné nápisy, stálo by za to se poptat ....

Zkusil jsem ten Pattex modrý, tak uvidíme, jak dlouho bude držet. Jinak práce s tím docela šla, čekal jsem to horší. Ostrým nožem to šlo celkem dobře vyřezat. Nevypadá to úplně špatně.

 

Nápisy co uvádíš, jsou již z Yetiho po faceliftu. Já mám pouze Y velké zbytek malými písmeny. Ale díky za tip, určitě by stálo se ho na to zeptat i na staré nápisy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem ten Pattex modrý, tak uvidíme, jak dlouho bude držet. Jinak práce s tím docela šla, čekal jsem to horší. Ostrým nožem to šlo celkem dobře vyřezat. Nevypadá to úplně špatně.
 
Nápisy co uvádíš, jsou již z Yetiho po faceliftu. Já mám pouze Y velké zbytek malými písmeny. Ale díky za tip, určitě by stálo se ho na to zeptat i na staré nápisy.
A nebo tam použít faceliftove. Imho pokud takové budou oba/všechny tak je to jedno [emoji3]
Ale ať pattex drží, přiznám se že je to to jediné co by mohlo fungovat co mě nadlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dělají ostatní je mi celkem putna. Ať to sundavají třeba i s pátýma dveřma, když se jim to tak líbí. Mně se to líbí (co se vizuální stránky týče) tak, jak to vylezlo z výroby. 3M navrhl LiveBomb a to se mi z hlediska poměru cena výkon zdálo dost drahé (za cenu pásky koupím nápisy origo nové). Zvolil jsem lacinější volbu a uvidí se, co vydrží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...