Přejít na obsah

Rámeček přední masky


RDMBR

Doporučené příspěvky

Tak dík aspoň za potvrdenie že to nie je, nemusím hľadať.

Tak na to si naozaj netrúfam vyrobiť si to sám. Možno ak sa naskytne z nejakej havárky. Ak by ten plast nebol rozbizý a ak by bol presah za ten strieborný rámik možno by som to skúsil vyrezať. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 28. 9. 2017 na 10:59, milanxx napsal:

Active nemá tú lištu. Je to jednoliaty výlisok. Takže sa musí meniť celá maska. A pri štýle to je klap klap. Len musí asi dole nárazník.

Nemusí ide to aj bez demontáže naraznika. Len to vycvakaš ,ale už ho nepoužiješ druhykrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, milanxx napsal:

@milančekSi ma vydesil. A tože som pred 4 rokmi písal slovensky. A tým nárazníkom som vtedy myslel masku.

Keď chceš demontovať prednu masku, tak musí isť dole narazník, ale keď len chromovy ramček  meniš  za čierny  tak len vycvakaš a novy nacvakneš. Ale pôvodny už nepoužiješ .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@milanečko Dobrý, jenom potvrzuješ to co řešilo dávno tomu. Ambi v CZ tehdy mělo masku vcelku i s rámečkem a o tom jsme se tehdy bavili. Já mám style se stříbrným rámečkem a nechci ho měnit

Teď jsem komentoval spíš to že máš  Skodahome ve slovenštině nebo ti to zajímavě překládá google. A tím to skončíme, moderátor se bude jinak zlobit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, milanxx napsal:

@milanček Dobrý, len potvrdzuješ to, čo riešilo dávno tomu. Ambi v CZ vtedy malo masku vcelku aj s rámčekom ao tom sme sa vtedy bavili. Ja mám style so strieborným rámčekom a nechcem ho meniť

Teraz som komentoval skôr to, že máš Skodahome v slovenčine alebo ti to zaujímavo prekladá google. A tým to skončíme, moderátor sa bude inak hnevať.

OK. Len naraznik a maska su dve rozdielne veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...