Přejít na obsah

Volant s pádly pro řazení


lolhonza

Doporučené příspěvky

Ja mám volant z OII RS v obyčajnej Fabii II a nič extra nebolo treba. Volant sa prehodil, možno sa ešte niečo nastavilo cez kábel (už sa naozaj nepamätám) a od vtedy mi to funguje. Čo sa týka prehodenia smeru radenia, tak to asi jedine so zámenou zapojenia páčok na volante, ale k tomu budeš musieť volant rozobrať. Keď už zmeniť smer radenia, tak radšej priamo na páke. Tam je to tak trochu proti zdravému rozumu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 10. 2017 na 23:35, e1. napsal:

Ja mám volant z OII RS v obyčajnej Fabii II a nič extra nebolo treba. Volant sa prehodil, možno sa ešte niečo nastavilo cez kábel (už sa naozaj nepamätám) a od vtedy mi to funguje. Čo sa týka prehodenia smeru radenia, tak to asi jedine so zámenou zapojenia páčok na volante, ale k tomu budeš musieť volant rozobrať. Keď už zmeniť smer radenia, tak radšej priamo na páke. Tam je to tak trochu proti zdravému rozumu.

Ahoj, co jsem slyšel, bude se  tam muset dát nějaký kroužek pod volant ,al nevím co je na tom pravdy. Já tam ty pádla vůbec nemám. Takže si myslím, že mi bude chybět kabeláž a SW. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, jestli pak nezjistíš, žes to dělal zbytečně. Já pádla mám a po počátečním vyzkoušení je vůbec nepoužívám. Na podřazování při jízdě z kopce jsou zbytečná, protože ten motor moc nebrzdí a když jsem zkoušel řadit ručně při akceleraci, tak taky k žádnému zlepšení nedošlo, protože stejně převodovka nereaguje na povel pádlem okamžitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Dula napsal:

No nevím, jestli pak nezjistíš, žes to dělal zbytečně. Já pádla mám a po počátečním vyzkoušení je vůbec nepoužívám. Na podřazování při jízdě z kopce jsou zbytečná, protože ten motor moc nebrzdí a když jsem zkoušel řadit ručně při akceleraci, tak taky k žádnému zlepšení nedošlo, protože stejně převodovka nereaguje na povel pádlem okamžitě.

Je to možé, ale je to dost přidaná hodnota i tak se to prostě hodí si podřadit pádlem než měnit směr páky. Musím to nějak vyřešit možná ještě zkusím otravovat škodovku a zeptat se tam 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...