Habi001

Digitální přístrojový panel

Doporučené příspěvky

KAROQ může být na přání vybaven 10,25" digitálním displejem (rozlišení 1 280 × 480 pixelů) místo klasického

sdruženého panelu přístrojů s kruhovými ukazateli. Tento displej umožňuje kombinované zobrazení dat palubních přístrojů

a dalších informací (navigace, přehrávače médií atd.).

Uživatel si stiskem tlačítka VIEW na volantu (v pravém multifunkčním segmentu, v jeho levé spodní části, kde se dříve

nacházelo tlačítko ovládající telefon) může zvolit druh zobrazovaných informací a vybrat z přednastavených rozvržení

zobrazení.

Zákazník si může digitální přístrojový panel objednat k výbavě Style.

Výběr zobrazovaných dat

Audio Telefon Stav vozu Jízdní data Asistenční systémy Navigace

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Uživatelské nastavení umožňují i plochy ve středech rychloměru a otáčkoměru – na výběr je z celé řady informací o voze/jízdě.

Editováno na Habi001

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, nevíte někdo , jestli jde navolit , že na obrazovce radia  i na digi štítu  je vidět navigace. U některých modelů passata to nelze vidět na obou  obrazovkách najednou.  díky za info

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Někde jsem viděl video, kde bylo řečeno, že navigace může být jak na digi. štítu, tak i na infotaimentu zároveň a dokonce nezávisle na sobě.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A proč by to nešlo? Vždyť u VW je to úplně běžná věc a navíc když přes MIB rozhraní nastavujete kde co, tak by to bylo i divné, kdyby se navi vypla a pak zase zapínala

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 22 hodinami, Optik napsal:

Ahoj, nevíte někdo , jestli jde navolit , že na obrazovce radia  i na digi štítu  je vidět navigace. U některých modelů passata to nelze vidět na obou  obrazovkách najednou.  díky za info

video nad tvým komentářem cca 10 minuta. Tam to je vidět, chce to trochu koukat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U nás na Slovensku ešte stále NIEJE v ponuke ani v konfigurátore tento displej. A to nevravím, že vy ho už máte aj v iných autách a nie len v Karoqu. Neuveriteľné ako sme my pozadu oproti ČR. Hanba.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Co je nám platné, že ho máme v nabídce a v konfigurátoru, když nám s ním momentálně auta ještě nevyrábějí :t

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Už mají  í předváděcí auta s digit štítem a za 2 týdny jdem pro auto se stitem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

uz mate nekdo panel v aute ? jake jsou vase postrehy.....  nemohu se rohodnout jestli panel nebo budiky :ph34r::ph34r:-_-

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

určitě ano, digitální panel jsem sice měl možnost zkusit v jiných autech, většinou Mb a BMW, je to paráda.... co se mi třeba líbili u BMW GT je to, že digitální panel má i mechanické ručičky, to vypadá super a je to mnohem přehlednější.... ale zase omezeno tím, co kde může být jak na paneli organizováno a poskládáno....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jde mě třeba o rozlišení.  Viditelnost ve dne.  Jestli to  večer nesvítí do "xichtu" . Jestli jde třeba upravit nějak grafika tachometru- otackomeru...  osobně se mě líbí i klasika analog ... ale pořád váhám  :ph34r:..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Co jsem si zatím všiml tak digit je malinko menší než budíky ty jsou přeci jen větší rozlišení je fajn nemusíš se bát že bys viděl rastr. ohledne grafiky myslím že by mohlo jít upravit protože u wv taky přes caristu lze měnit grafiku ale nezarucuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
2 hours ago, olexaV said:

Co jsem si zatím všiml tak digit je malinko menší než budíky ty jsou přeci jen větší rozlišení je fajn nemusíš se bát že bys viděl rastr. ohledne grafiky myslím že by mohlo jít upravit protože u wv taky přes caristu lze měnit grafiku ale nezarucuji

A ty už ho mas ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ještě osobně ne až v úterý bude doma pak popíšu osobní zkušenost zatím jsem ho chvilku zkoušel u prodejce v předváděcím autě 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kdybych jeste jednou udelal tu chybu, ze bych mel vzit vuz takto oklesteny, just si nepriplatim za LCD panel, at soudruzi v SA nevydelaj. 

Malokdo tusi, ze LCD panel stoji asi tretinu normalniho rucickoveho.

• Downvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No, při pohledu na % podíl ŠA na trhu a enormní zájem o jejich nové vozy mám pocit, že jim tento zanedbatelný rozdíl jejich výsledovkou nijak nezacloumá :t

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

asi jsem divnej, ale ja si teda auto (a vybavu) kupuju podle toho, co chci (a nechci) a ne podle toho, kolik na tom škodovka (ne)vydělá...

• Like 2
  • Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se