Přejít na obsah

Digitální přístrojový panel - virtual cockpit


Habi001

Doporučené příspěvky

V 22. 3. 2019 na 21:53, olexaV napsal:

Stačí navolit abys viděl trip když máš daný jízdní data a podržet rolovací kolečko a vynuluje se stejně jako když se maže dlouhodobá spotřeba atd

Zkusil jsem, ale vynulovala se jen spotřeba, čas atd. Trip km vespod displeje zůstal stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Mam dva dotazy:

 

  •  lze na kokpitu nastavit zobrazovani spotreby misto Od startu nejakou dlouhodobejsi hodnotu (treba od natankovani nebo dlouhodoba)? Klasicka bolest - po nastartovani se zobrazuje nesmyslne vysoka a teprve po nekolika kilometrech se srovna. Snad si muze pamatovat hodnotu z predesle jizdy. 
     
  • jde nejak za jizdy rychle zobrazit tachometr (tedy celkove najete kilometry)? Vzdy to vidim jen pri vypnutem motoru a za jizdy tam mam nastaveni ACC. 
     

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za rychlou radu, nenapadlo me, ze se v jizdnich datech prepina mezi delkami mereni zmacknutim kolecka.
 

Tak jako bolest mi to prijde uz od dob nasi prvni Felicie, kdy po nastartovani udavala prumernou spotrebu treba 15l a teprve po pul hodine ukazovala relativne spravnou hodnotu. Stacilo by si pamatovat hodnotu z predesle jizdy. U Felicie bych to chapal, ale v roce 2019 by to nemusel byt takovy problem. Nicmene prepnutim na dlouhodobejsi udaj se to tim padem vyresi. 
 

Posledni dotaz - nejaka moznost trvaleho zobrazeni tachometru i pri zapnutem ACC asi neni, ze?

Editováno: , autor: budis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Funguje niekomu ukazovatel zrychlenie/akceleracia v budiku. Je to taky symbol automobilu akokeby uzatvoreny do zelenych zatvoriek z lavej a pravej strany zobrazeneho automobilu? Ked to mam zobrazene, tak sa nic nemeni a vlastne to ani na nic neraguje. Skusal som uz skoro vsetko mozne a nikto mi nevie povedat co to vlastne ma robit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Komu si virtual cockpit nepamatuje při vypnutí a zapnutí motoru tlačítkem ten "pátý" neboli sportovní režim zobrazení (jeden budík pro otáčky i rychlost uprostřed), dejte mi prosím vědět!

(pokud vypnete motor s tímto pátým, při opětovném startu se přepne na ten první dvoubudíkový. Děje se to jen u tohodle, všechny ostatní si to pamatuje korektně).

 

Dneska jsem kvůli tomu dal auto do servisu, bude to řešit přímo MB... Prý na virtual cockpit pořád existuje jen první FW... Jsem zvědav jak dlouho budu nucen jezdit jejich náhradní 1,2TSI :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není zvláštnost, to je chyba a já jsem se přepl do módu, že trvám na jejím odstranění. Neplatil jsem za cockpit abych pak na něm používal něco jiného než chci a nebo jak ocas po každém startu 4x mačkal tlačítko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No oni sami ano, ale to není podstatné. Podstatné je co na to MB. Servis s tím má práci a pokud na konci MB řekne že to není oprávněná reklamace, protože je to "vlastnost", tak MB jim žádný čas neproplatí, ale já taky ne a jsou v pasti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 1. 2020 na 9:54, capo napsal:

Komu si virtual cockpit nepamatuje při vypnutí a zapnutí motoru tlačítkem ten "pátý" neboli sportovní režim zobrazení (jeden budík pro otáčky i rychlost uprostřed), dejte mi prosím vědět!

Mám to stejně, už jsem se na to ptal i v servise a ... nevědí. Těžko říct, jestli je to chyba, anebo vlastnost. Napadlo mě, že to může být tím, že je to jediný režim, kdy je uprostřed kokpitu vyobrazena "větší" grafika a auto při odemčení v tom prostoru má potřebu uvítat řidiče jinou grafikou, tak by se to překrývalo. Ale to jen fantazíruju.

 

Jinak je zvláštní, že toto zobrazení v autě 04/19 @Martin Rušaj nemá, já ho tam mám a auto vyrobené 10/2018. Že by ho s postupem času odstraňovali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...