Přejít na obsah

Digitální přístrojový panel - virtual cockpit


Habi001

Doporučené příspěvky

Možná blbost, ale zeptám se. Když auto nebude mít origos navigaci, ale pustím si třeba waze v telefonu a dám zrcadlení, půjde mi zobrazit navigace waze na virt. stitu nebo se na stitu budou pouze ukazovat přístroje a navigace bude jen na displeji uprostřed? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na digipanel lze zobrazit pouze vestavěnou navigaci. V případě Amundena lze mít mapu jen na jendom (bud budíky nebo navi, né současně), Columbus umí zobrazit mapu na obou zařízeních. Waze a další z AndroidAuto/CarPlay nelze na budících zobrazovat (umí to myslím jen Audi a možná Renault umí zobrazit aspoň směr/šipku dle Waze).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro upřesnění (možná to tu zapadlo), bavíme se o jednom konkrétním zobrazení - velký kulatý rychloměr uprostřed displeje, který si to u mnohých při opětovém startu nepamatuje, všechna ostatní zobrazení si to pamatuje řekl bych u všech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
V 11. 2. 2020 na 7:03, BirK napsal:

Jen pro upřesnění (možná to tu zapadlo), bavíme se o jednom konkrétním zobrazení - velký kulatý rychloměr uprostřed displeje, který si to u mnohých při opětovém startu nepamatuje, všechna ostatní zobrazení si to pamatuje řekl bych u všech.

Iba k tomuto doplnim....mam sice Superb.ale dnes som to skusal a pamata si vsetky rezimy vo virtual cocpite,okrem toho Sport/kulaty rychlomer/.Akonahle som ale zrusil v aute personalizaciu/moje konto,v ktorom mam funkcie priradene ku klucu,mozno aj zbytocne,pretoze auto pouzivam sam s jednym klucom/,zrazu si auto pamata aj tento rezim Sport vo virtualnom kokpite.Zostane tam dovtedy,kym ho ja sam nezmenim.Mozno skuste aj v Karoqu,co to spravi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Patrik1971 napsal:

Iba k tomuto doplnim....mam sice Superb.ale dnes som to skusal a pamata si vsetky rezimy vo virtual cocpite,okrem toho Sport/kulaty rychlomer/.Akonahle som ale zrusil v aute personalizaciu/moje konto,v ktorom mam funkcie priradene ku klucu,mozno aj zbytocne,pretoze auto pouzivam sam s jednym klucom/,zrazu si auto pamata aj tento rezim Sport vo virtualnom kokpite.Zostane tam dovtedy,kym ho ja sam nezmenim.Mozno skuste aj v Karoqu,co to spravi.

Odskusane dnes rano. Funguje presne, ako si pisal. Vypnut personalizaciu a potom si panel pamata aj predvoleny RS budik. Dik za radu:)

  • Díky 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám problém s virtual kokpitem. Asi před měsícem jsem měl v garáži auto úplně vybité (najeto v té chvíli asi 1500 km). Takže bylo divné, čím se to mohlo stát. Nicméně po nabití vše ok a bez problému. Po pár dnech jsem si všimnul, že zcela nahodile a občas mi nevypíná virtual kokpit. Normálně proběhne ta animace po vypnutí motoru, ale pak se znovu zapne a ukážou se budíky. Pomůže opětovné zapnutí zapalování a vypnutí. Děje se tak zcela bez souvislosti s čímkoli a maximálně tak jednou, dvakrát týdně. 

 

Napadlo mě, zda právě nevypnutý VC nemohl vybít tu baterku. Včera se mi "poštěstilo" a po zaparkování do garáže se  nevypnul. Tak jsem ho tak nechal, zamknul a udělal test. Dneska auto mrtvé. Takže příčinu vybití mám.

 

Napadá někoho čím to může být? Pravděpodobně SW chyba, ale setkal se s tím někdo? Navíc to je pěkně blbá závada na reklamaci, protože se fakt projevuje zcela náhodně. Je pěkně otravné při každém zamykání kontrolovat, zda se budíky vypnuly. Setkal se s tím někdy někdo? Díky moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S virtual kokpitem Ti musi zustat zapnute jeste neco. Ten displej nemuze mit sam o sobe takovy odber proudu, aby vybil akumulator.

 

Ty budiky po animaci vypnuti motoru mi dokazi svitit dost dlouho. Nemeril jsem to, ale kolikrat jsem si uz rikal, jestli nakonec zhasnou. Zatim vzdy zhasly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za odpověď. Ale co by to mohlo být.... Navíc to s tím VC musí mít souvislost, protože auto se vybilo až teď, když jsem ji nechal svítit. A jen pro upřesnění. Zůstávají mi svítit normální budíky, tedy např. otáčkoměr. Z tvé odpovědí jsem pochopil, že ti dlouho svítí ten souhrn jízdních dat, ten mi také normálně svítí dlouho a pak zhasne. Nicméně občas přeskočí na ty normální budíky a ty už nezhasnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...