Přejít na obsah

Problem so štartom


Bailando

Doporučené příspěvky

Pekný deň prajem. 

Vlastním fabiu rs 2007 1.9 tdi. Najazdených 170k. Auto ide ako hodinky (okrem toho že musím vymeniť tesnenie, zistiť kde tečie olej lebo mi to špiní dvor po každej kvapke). Problém je nasledujúci, auto vo väčšine prípadov ide ako hodinky naštartuje na prvý skok. Ale niekedy príde deň, kedy má menštruáciu a auto proste len točí točí naprázdno a nič, žiadny odpal. Niekto hovorí že to môže byť imobilizer, ale čo mám druhý kľúč kde je pokazený, tak na palubnej doske to hneď ukáže auto so zámkom že nejde a rovnako točí naprázdno. Túto to je rovnako, ale ta ikonka nesvieti. Najhoršie na tom je, že neviem ako to zistiť kde je problém, pretože niekedy to naskočí na 5 pokus a naposledy pred týždňom som čakal pol hodinu, asi 12 štartov som skúšal a nič a potom zrazu to naskočilo na prvé otočenie. Nemali ste niekto podobný problém? Ešte dodám, že keď som skúšal točiť dlhšie ako 4 sekundy, tak sa rozsvieti a bliká kontrolka žhavenia, ale na diagnostike cez mobil mi písalo chyby že problém s číslom na rýchlosť tachometra alebo niečo, resetoval som a nesvieti až do doby kým zase tento problém sa nevyskytne že nechce naštartovať a nebudem štartovať dlhšiu dobu na jeden krát. 

 

Ďakujem za každú radu. 

 

Adam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...