Přejít na obsah

Vypínanie svetiel, ventilátor kúrenia...


Chamaco

Doporučené příspěvky

Ahoj, mě jako na potvoru ve Slovinsku ve 2 hodiny ráno v sobotu přestaly svítit pouze potkávací světla, vše ostatní, jde, manuální klima, dálkové, denní svícení, parkovací světla. Zkusim poklepat spínací skříňku, až pojedeme zpět do ČR neboť se teď bojím kdybych to poklepal aby nepřestala jít klima a denní svícení třeba. To je smůla. Když jsme jeli na Slovensko Fiatem, podělal se alternátor. Teď máme relativně nové auto a toto. To už pak žena nebude chtít nikam jezdit... sakra a to jsem ji přemlouval, letos po x letech moře....

edit: trapné, byly prasklé obě žárovky→zahrál jsem s přepínačem při zastavení a už se nezaply, přetavily se

Editováno: , autor: elvis78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 25. 11. 2020 na 22:32, RAPIDD napsal:

Tak se mě to nakonec podařilo vyndat, sice trošku hrubším způsobem, ale vzhledem k tomu že ten díl byl opravdu nefunkční tak je to jedno… po zapojení nového vše funguje takže děkuji za dobrý tip, oprava stála 370kč

Ty dva otvory přes které se to má odcvaknout jsou opravdu dost malé navíc když to děláte venku v zimě, nemáte dobrý nářadí a ono to nejde a nejde, tak to může dopadnout takhle,

pak už byl přístup trošku lepší 😊

 

Sp.jpg

Rapid 1,2 TSI, 2014

Kde je ulozena ta svorka x? Dnes se nam stalo presne to same - svetla a vetrak nic. Poradite, kde ji najdeme, abychom to mohli vymenit sami? Moc dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...