Přejít na obsah

original radio symphony +usb+subwoofer


Doporučené příspěvky

Omlouvám se ale po projetí těchto příspěvku jsem se nikam nedostal bud staré příspěvky a odkaz nejde otevřít nebo vůbec žádné, Proto prosím o pomoc Mám originalní

rádio symphony mp3 a chtěl bych zapojit usb a subwofer  aktivní poradíte mi někdo nebo mi dáte odkaz co přikoupit aby mi tam ten subwofer sel a jestli se to tam  vejde USB portem + zapojeni  subwooferem  do symphony MP3 radia předem dekuji moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdo nic ptejte se jestli jsem napsal špatně auto octavia combi rok 2004 multifunkčni volant 6tikvalt 96kw kupoval jsem to prave bez orignalu radia to jsem si ted koupil a nevím co dokoupit a kam zapojit. Multi a maxidot vim ale nevím jak na USB to dam místo cd menice ale kam subwofer aktivni to tam nemá  konektory tak potrebuju vedet co koupit  aby mi to fachalo prosím dejte sem odkaz co koupit nebo mi rovnou rekněte že to nejde nejsem eletrikář tak si neporadím

Editováno: , autor: Yodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem z okolí chomutov jestli ste někdo ochotnej poradit nebo mi to pomoct udelat rad prijedu .vim ze tady je o tom hodne prispevku ale odkazi na ty věci co potrebuju uz nejdou otevřít bud ze stranka neexistuje  nebo bohužel nic jsme nenasli no a ted babo rad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

tak jsem to konecne všechno dohledal

 

https://www.dobry-obchod.cz/produkt/55usbvw003-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw-skoda-seat-iso-aux-vstup/

 

a na zapojeni aktivniho subwoferu musíte koupit toto:

 

https://www.stualarm.cz/z1012-redukce-mini-iso-samec-rca-samice-32502. 

 

ted najít šikovného odborníka kterej mi to zapojí z okolí chomutov nenajde se tu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...