Přejít na obsah

Kde sehnat přijatelně krytku zadního světla


seler

Doporučené příspěvky

Rád bych tě upozornil, že sis koupil SUPERBa, tak pokud tam ty krytky chceš a jsou pro tebe tak důležité (já je na krátkém taky neměl a neřešil jsem to), tak prostě vezmeš 280kč a koupíš ... aneb opět jak to je když si někdo koupí ojetého superba nebo passata a pak se diví - kdo má na opici, musí mít na banány ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma banánama bych většinou i souhlasil. Ale cena skoro tři kil za pár krytek (výrobní cena 0,50 Kč)  je dost. Tohle není Porsche, tam bych se ceně nedivil. 

 

Ve srovnání s jinou krytkou... Bez komentáře

Screenshot_20171008-195558.png

Editováno: , autor: prassat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ty krytky taky poztracel. Nedelalo by mi problem za ne dat ani 400kc. Ale to,ze tam nejsou nicemu nevadi. Zmer si otvor a kup si je treba jinde. Ceny dilu porsche jsou prijatelny a nejsou tak velky,jak si lidi mysli. Taky jsem tam par drobnosti dokupoval na auto.  Ja si to vzdy prepocitam na cigara. Kdyz muzu prohulit 6000kc mesicne cca.projezdit naftu za 10000kc mesicne,tak mam i na to abych investoval do auta. Taky jsem nevidel duvod,co na prednim lizatku do narazniku stoji 4000kc+1500kc lakovani. Nebylo tam potreba,jen to na bilem superbu vypada pekne,tak se tam dalo. Je to stejne jak ta tvoje krytka. Chci ji tam za 240kc a nebo ji tam nepotrebuju?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš tie staré, alebo ti úplne chýbajú? 

Mne sa na jednej totiž odlomili tie držiaky, tak som zobral tavnú pištoľ, natlačil na tu krytku lepidlo a zatlačil na miesto. Parádne drží. 

Ak bude treba vyberať svetlá, tak urobím rovnaký postup. 

Samozrejme nenatlačíš na krytku kilo lepidla. :)

 

 

inak...tu ju mas za 109 Kc:

http://www.autond.cz/detail.php?page=1&dil=7L6945285&id=614788307

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, ze mam na krytku, ale myslim si, ze 140 Kc viem lepsie investovat.

Ak by som kupoval taketo blbosti, tak by som nemal ani na teplu vodu. :)

Poslem ti foto tej upravenej krytky... zvonku nic nespoznas, tak preco by som mal kupovat novu?

Pre lepsi pocit? Plni takisto plnohodnotne funkciu novej.

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No odpovím, na klasický výpad který zde je dost často "koupil sis ojeté auto, ted se divíš, že máš platit"

Nemám problém platit, ale vždycky se rozhoduju, jestli to co kupuju má smysl kupovat za tu či danou cenu.

Auto určitě má to je bez debat, jsem spokojenej. Ale jak píšou kluci, nemusím tu záslepku mít je to jen krytka schovaná pod kufrem a na provoz  nemá vliv...

Ptám jestli to nemaj někde za 20Kč jako ostatní záslepky který se daj takto pořídit...

140Kč totiž není předražený, je to zlodějina, za tu cenu to může koupit jen puntičkář, nebo idiot.... Nemá to cenu ani 1Kč

(Nemám prvního Superba a dobře vím co se kde dá koupit za zlomek ceníkovky Škoda)

Ale i tak děkuju za odpovědi a je fajn, že si tady pomáháme a dotazy nezůstávají bez reakce -_-

Editováno: , autor: seler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Souhlasím s výše uvedeným ... když chceš krytku, kup jí ať to stojí co to stojí. Také mi chyběla, ale měl jsem trochu štěstí, že můj kamarád ze servisu mi jí sehnal a věnoval.

Nicméně pokud by se nenaskytla tato možnost, tak bych si jí koupil. Zhruba stovka za dobrý pocit určitě stojí B). Beztak člek vyhodí spoustu peněz za jiné blbosti ;) 

PS: pokud je to pro někoho moc velká bolest utratit takový ranec, tak narozeniny, svátky, vánoce a já nevím co ještě je dobrý podnět k obdarování se, či nechání se obdarovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ak by sem ešte niekto zablúdil kvôli tej hlúpej krytke, za ktorú chce škodovka 7€, alebo koľko to je a nemá to sprosté zmýšľanie, že keď si kúpim kúsok drahšie auto, tak sa zmierim s tým, že si škodovka účtuje nezmyselnú sumu za totálnu hlúposť, tak pokiaľ máte prístup k 3d tlačiarni tak viem poskytnúť model tej krytky :)

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Ak by sem ešte niekto zablúdil kvôli tej hlúpej krytke, za ktorú chce škodovka 7€, alebo koľko to je a nemá to sprosté zmýšľanie, že keď si kúpim kúsok drahšie auto, tak sa zmierim s tým, že si škodovka účtuje nezmyselnú sumu za totálnu hlúposť, tak pokiaľ máte prístup k 3d tlačiarni tak viem poskytnúť model tej krytky :)
... pak už zbývá si "jen" pořídit tu 3D tiskárnu [emoji23]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
V 30. 5. 2020 na 20:52, mato096 napsal:

Ak by sem ešte niekto zablúdil kvôli tej hlúpej krytke, za ktorú chce škodovka 7€, alebo koľko to je a nemá to sprosté zmýšľanie, že keď si kúpim kúsok drahšie auto, tak sa zmierim s tým, že si škodovka účtuje nezmyselnú sumu za totálnu hlúposť, tak pokiaľ máte prístup k 3d tlačiarni tak viem poskytnúť model tej krytky :)

Ahoj, vies poslat 3D model tej krytky ? zkusil, by som ju vytlacit na 3D tlaciarni PRUSA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 7. 2020 na 20:39, Fanýsek Krulík napsal:

Zdravim, jen se chci zeptat: když tam není ta krytka, neteče vám tam pak voda?? Mě přijde že je to přesně v cestě vody, která obtýká celý otvor do kufru

Ahoj, ja jsem jezdil cca 2 roky bez krytky, a zrezivěl mi šroub pod krytkou. Pokud šroub natřeš aby nerezivěl, můžeš se na krytku vykašlat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...
V 8. 10. 2017 na 15:02, seler napsal:

Neví někdo, kde se dá za přijatelný peníz koupit krytka šroubů zadních světel? Potřebuju 2 ks a 140Kč co za něj chtějí je nesmysl...

Je to pidikus plastu...

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/7l6945285-krytka-sroubu-koncoveho-svetla-skoda-22286.html

Ahoj ja som objednal krytky odtiaľto lacnejšie som nikde nezohnal. Majú aj českú verziu stránky kód produktu je rovnaký 

https://www.autodiely-na-skodu.sk/Krytka-zadneho-svetla-superb2-d11628.htm#

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...