Přejít na obsah

Kompletace vlastní audiosoustavy


Doporučené příspěvky

Hoj všem, měnil už někdo z Vás všechny bedny (myslím tím předek + natažení kabeláže do zadních futer) a tahal kabely do kufru (v liftbacku) na zesilovač/woofer vlastními silami?

Zajímá mne jak a kudy jste se dostali z motorového postrou a pak následně kudy jste vedli svazky od rádia do kufru.

PS : Už dávno a letos v létě jsem si zapojoval audio u pežota ale tam to je hodně jednoduché a nyní u okty chci aby to bylo prostě ťip ťop.

 

Rádio bych chtěl vyměnit za něco 2DIN dá se tu vůbec - nyní mám socku - BLUES, ? Zesilovač se mi doma válí Carpower HPB-1502 což není žáden trhač výkonu ale něco utáhne + woofer JBL GT5-1204BR ale ten mi sežere dost místa v kufru ale časem jej vyměním.

 

Pokud už zde podobné vlákno existuje, tak se omlouvám ale listoval jsem a listoval a nikde nic podobného nenašel.

 

Editováno: , autor: Grooverider
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...