Přejít na obsah

rimsy2

Pro zajímavost hlasování.  

84 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Jen prispeji svoji troskou do mlyna, měli jsme na tyden zapujcen Arteon a zrovna digitalni pristrojovy stit bych nechtel. Prijde mi to takove "ploche" oproti klasickym budikum. Ne, ze bych si na to nedokazal zvyknout, ale urcite to není něco, co bych si do auta schvalne konfiguroval, i když by to bylo bez priplatku. Ale je to jen muj názor, také pouzivam klasike hodinky a "digitálky" mi nesmeji přes prah :-) Proste rucicky jsou rucicky, obrazek mi je nenahradi :) Holt nejsem nejmladsi :D J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digitalne budiky som si vyskusal zopar hodin v Audi a vyhovovali mi. Viem ze Skodovka ma trochu iny dizajn ale princip je rovnaky.

 

Ide mi najme o navigaciu. Pride mi prehladnejsie pozerat na navigaciu pred sebou ako do stredoveho panelu.

 

Ja si navigaciu (Waze) pustam kvoli doprave aj ked idem na kratku a znamu trasu. Viem ze Waze na digitalny displej nedostanem ale Google mapy by tam mali ist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, havrosh napsal:

Kazdej at si to auta s digi pristrojema sedne, projede a pak rozhodne.

Pouzivam Apple Watch a nedam na ne dopustit a jsou naopak lide, kterym pripadaji naprosto nepouzitelne a nechapou jak "to" muze mit nekdo na ruce 

Rozumim, mlada ma taky jablecne hodinky, ale ja bych to na ruku nevzal, moje musí smontovat svycar, nebo japonec, "digi" nedavam. Jinak tomu nerikam hodinky :) Ale mlada dostala odemne hodinky "skutecne" a nosi je jen do divadla atd, jinak jablko. Ma to vyhodu, ze si každý muze vybrat to svoje. Za mne proste klasika rucicky :-) J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem jak tvoje mlada, taky mam Seiko automaty a nosim jen obcas, na bezne pouziti a sport jedine apple.

 

Takze je dobre, ze si u auta muzeme kazdy vybrat to co mu vyhovuje nejlepe.

 

Jedina vec co me na digi panelu mrzi, ze nejde kombinovat se sportovnim volantem.

Editováno: , autor: havrosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 12. 2017 na 17:14, Xrainman napsal:

Najnovsia sprava od predajcu na moju otazku k doobjednania digitalneho panelu:

 

Je mi ľúto, ale digitálna prístrojová doska sa nedá objednať do žiadneho modelu Škoda.
Nábeh do výroby by mal byť v polovici r.2018

Nicméně už ho uvolňují do konfigurátoru (Kodiaq, Karog, v lednu Octavia) tzn. kdo si takové dig. panel zvolí tak se dotyčnému prodlouží  čekačka v pořadníku o cca dalších cca 6 měsíců ke stávající době? Nebo je praxe jiná?

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to snad není pravda, protože to máme objednáno sice teda v karoqu ale našim se posunul termín výroby pouze o týden mají auto zaplánováno na 9 týden a měli to mít snad 7-8 týden,

já si komplet přeobjednal auto takže mě se to komplet posunulo, ale je pravda že sám prodejce říkal že se to může malinko posunout protože první štíty půjdou do vývojového centra, ale určitě to nebude o takovou dobu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 hours ago, olexaV said:

ale je pravda že sám prodejce říkal že se to může malinko posunout protože první štíty půjdou do vývojového centra, ale určitě to nebude o takovou dobu

Vyvojoveho centra Skoda???

Tam to meli tak pred nekolika lety :-) Ted, kdyz uz zacinaji seriove vyrabet, tak je vyvoj dokoncen, pripadne pracuji na dalsi generaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...