Přejít na obsah

rimsy2

Pro zajímavost hlasování.  

84 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

6 hours ago, DavidSK said:

sidibad: Nikdy neporovnávaj nábeh noviniek doplnkovej výroby s iným trhom (určite nie z CZ, ten má ako domáci trh na 95 % všetko prvý). Vidíš už len rozdiel v základných výbavách, keď porovnáš cenníky.

Čo sa týka digi budíkov, ešte ani predajcovia ani infolinka nemajú jasné info o nábehu na SK, pravdepodobne od nového MR2019 (t.j. od 22KT/2018), no ak bude naďalej čakačka na Kodiaqa ako doteraz, tak je pravda, že to uvidíš vo svojom aute skutočne až o rok :rolleyes:

to uz nie je moc pdstatne.akurat mi bude vtedy koncit TK a EK na starej marejke tak uz staci potom len presadnut :-) viem ze hned na SK to nie je subezne zo zavedenim v CZ.predpokladam mozno taka 2 mesacna "prodleva". uvidim....popytam sa u nasich dealerov co a ako 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hours ago, havrosh said:

Nerekl bych ze ma CZ vzdy drive jak jine trhy.

Napriklad v SK je mozne objednat Octavii s novou 1.5TSI, ale v CZ jsou strarsi 1.4TSI

 

=> ruzne trhy, ruzne moznosti... plati jiz delsi dobu

 

Takze @sindibad jestli chces Kodiaqa s digi panelem, zavolej a objednej na +420 xxx xxx xxx

 

aj to vidim ako dalsiu moznost,kedze deleri v CZ su par km za hranicami.len neviem ako by to bolo v pripade,pokial ho chcem brat na firmu.ci su tam nejake ine podmienky ako ked by ho bral bezny obcan zo SK atd...zatial to moc neponahla.prezistim co sa da a podla toho sa zariadim.ale dik za reakcie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 2/5/2018 at 6:10 PM, sindibad said:

trochu som z toho jelen.... cesky konfigurator aj cennik pre KODIAQ,uz obsahuje moznost vybavy digitalnej pristrojovky.podla informacii zo Skodovky,ho ma vsak Kodiaq dostat az na buduci rok. takze ak si teraz zakaznik nakonfiguruje DIP pre Kodiaq,bude nan cakat minimalne rok??? :o ak ano,naco je potom v takom predstihu v ponuke:wacko: pripadne ma niekto ine info,kedy dostane Kodiaq digitalnu pristrojovku? moze to byt este v tomto roku? Diiiik

 

Digitalny panel som chcel aj ja. Pisal som do SA a ich odpoved bola:

Je mi ľúto, ale digitálna prístrojová doska sa nedá objednať do žiadneho modelu Škoda.
Nábeh do výroby by mal byť v polovici r.2018

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

41 minutes ago, Xrainman said:

 

Digitalny panel som chcel aj ja. Pisal som do SA a ich odpoved bola:

Je mi ľúto, ale digitálna prístrojová doska sa nedá objednať do žiadneho modelu Škoda.
Nábeh do výroby by mal byť v polovici r.2018

 

 

tak to mas fajn.tebe aspon napisali ze v polovici 2018. mne z ceskej Skodovky ze minimalne v 2019 na Kodiaq. takze polovica tohto roku moze byt. teda ak sa to vztahuje pre SK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...