Přejít na obsah

Koupě ojetého SIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,

koukam na tyhle SuperBy v benzinu (do nafty se mi jit nechce... nemivam tak velky najezd a nejak k ni mam daleko porad) .. rozmyslim si mezi 2.0 (206) a 1.8 (132) ...  mam ted staryho Supika (jednickovyho 2.8 V6 140kW) a rikam si jestli by ta 1.8 nestacila .... ten dvou litr uz musi jet hodne dobre...

chtel jsem se poradit motoricky jeslti to jsou dobre motory a na co pripadne si dat pri koupi pozor?

Chtel bych koupit neco min jetyho (do 100-150 max!!) a rozpocet by byl 600k (mozna vic kdyby to stalo za to)

koukal jsem treba na tyhle dva:


1.8: https://www.dasweltauto.cz/detail/283878999

2.0: https://www.dasweltauto.cz/detail/279145447

Ctyrkolku nutne nepotrebuju ale jezdim na hory v zime tak by se uzivila.. vybavu bych chtel idealne L&K...  jsou treba tyhla auta dobry? resp aspon dle popisu .. samozrejme se to musi projet a okouknout 


budu rad za vsechny komentare a rady ... precetl jsem si tu uz nekolik topicu ale nejsem z toho moc chytrej - co jsem tak zatim pochopil taky oba motory po 2015 by mely byt v pohode, chapu to dobre? 

1.4 si myslim ze by mi vykonove nestacila.. nepotrebuju litat ale mam rad kdyz pri predjizdeni se nemusim bat jestli to stihnu nebo ne    

Jeste mam rozecteny ten clanek co se tu sdilel "Bazar SIII - Dobre auto s nimz budou potize" tak to snad dneska doctu az bude chvilka..

kazdopadne diky moc

kriteria: LK, benzin, kombi a neco co jede dobre

spotrebu moc neresim (ted jezdim okolo 9-10)... 

dalsi otazka: co ten bilej interier??? wtf?? jako vypada to super ale pouzitelnost? mate to nekdo? jak se to spini, udrzuje, .. dost se toho bojim

Editováno: , autor: mr.p
additional info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, 5icz said:

diky ten vypada paradne... ale nakonec asi pujdu do te 1.8TSi .... 206kW bych asi nevyuzil a jak psal @suri. oproti tomu co mam ted to bude i tak raketa :) ta stara 2.6 je tezkej parnik ...

 

1 hour ago, suri. said:

1,8 bude oproti staremu raketa ... osobne radšej styl , tych laurinov je vela vsade a ten kozeny interier je pre mna katastrofa

je nekde nejaky prehled mezi jednotlivyma vybavama? kozenej interier bych chtel, ale ta bila je fakt na facku :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, mr.p napsal:

to skoro vypada ze Style toho ma vic nez LK ... 

Ve skutečnosti to jde tak nějak chronologicky za sebou - každá vyšší výbava obsahuje zhruba to co je v té před ní o stupínek níže a právě ty prvky oproti ní navíc jsou vybrány do té dané výbavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha diky... auto chci urcite z CZ (kvuli dohledani servisni historie) ... 

 

u toho LK mi vadi jen bila kuze, jinak vsechny ty vychytavky co ma jsou super :) jeste zkusim pohledat jestli nenajdu nejakej kousek v hnedy kuzi .. par jsem jich uz videl ...

koukal jsem ze tu obcas posilate odkazy na stranky s autama o kterych vubec nevim (napriklad skodaplus) ... neni tady na foru nekde seznam odkazu kde hledat dobre ojetiny? Vetsinou koukam na dasweltauto - prijde mi ze maji dobra a proverena auta (nebo se pletu?)

Jsou nejaky servery / bazary o kterych se da rict ze ta auta jsou ok? nejsou stocene, bourane a opravene, .... samozrejme neco se vzdy muze najit .. ale na priklad Acka maji treba hroznou historii a reference a nikdy bych si tam nekoupil nic

jesti uz je podobny thread, tak prosim poslete jen odkaz, mrknu tam diky moc

btw. LK ma navic (mimojine) adaptivni podvozek .. je to plus nebo spis minus? myslim kvuli spolehlivosti, jestli to mate jak moc to vyuzivate, .... 

Editováno: , autor: mr.p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dasweltauto je pro všechny značky koncernu VW. Asi je lepší používat ŠkodaPlus.

Nicméně i to je pouze bazar, tedy mohou tam být i bouraná auta - zpravidla je již v inzerátu na takový případ upozornění. Nevím nakolik zanáší do systému drobnější kolize (lak ap.).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký máš problém s bílou kůží? Stejně se o kůži musíš pravidelně starat na to určenými prostředky pokud ji nechceš poslat do propadliště dějin a pak je jedno jestli tmavá nebo světlá. Mě SuperB s tmavým koženým interiérem připadá spíš jako hrobka.

Btw. mám 206 s bílou kůží

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 hours ago, LiveBomb said:

Jaký máš problém s bílou kůží? Stejně se o kůži musíš pravidelně starat na to určenými prostředky pokud ji nechceš poslat do propadliště dějin a pak je jedno jestli tmavá nebo světlá. Mě SuperB s tmavým koženým interiérem připadá spíš jako hrobka.

Btw. mám 206 s bílou kůží

bojim se ze se to bude spinit .. nejsem kravatak a jezdim treba i na hory autem (na horach, jak vsichni vime, je pocasi nepredvidatelny) .. takze se casto stane ze mam boty od blata a spinavy veci ... 

 

samozrejme se staram i ted o kozeny sedacky, cistim je a kremuju .. ale na tom tmavym to proste nebude tka videt jako svetlym.... 

 

navic mi ani tak nejde o docasne "znecisteni" (auto uklizim celkem pravidlne, mam rad pekne vypucovane) ale spis se bojim trvalych nasledku (sednout si na to v mokrych dzinach, nebo tak) ... aby to nebylo zasle :(  

 

nechapej me spatne, mne se to v bile hrozne libi ... vic nez v hnede - ale jen se bojim toho aby se to neznicilo no :( nerad byhc mel modrej flek na sedackach ... (plus si mylsim ze se budou hur prodavat z toho stejneho duvodu jako ted resime)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem koupil loni 2,5 roku starého Supa s bílým vnitřkem. Špinavý nebyl,  1 - 2x měsíčně přejedu sedadla čistícími ubrousky na kůži Armor a přetřu přípravkem na kůži ze Škodovky. Nosím výhradně rifle a sedadlo modré nemám. Je pravda, že na bílý vnitřek jsem si musel trochu "zvykat", je i mírně náročnější na údržbu, ale při eventuálním příštím nákupu bych se mu nebránil.

 

PS: a souhlasím s mr.p v: "mne se to v bile hrozne libi ... vic nez v hnede"

 

 

Editováno: , autor: Mira96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

S tym naladenim podvozku plne suhlasim a bol som z toho trosku sklamany. Ako moze byt auto tak hupave a pritom tak zle filtruje nerovnosti vozovky. Disky 18 a 19 palcov. Rezim sport na mojom sportline je co sa tyka tuhosti ako by som standardne jazdil (podoba sa podla mna na O3), ale ta tvrdost na 18 a 19 kolesach ma vzdy nuti dat do min. v meste do normalu. Rozdiel medzi 18 a 19 diskami nie je ziaden kompromis, je to o malinko lepsie ale ziaden dealbreaker.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahoj co si myslíte o tomto Béčku. Ten nájezd za dva roky velké velký ale zase nejspíš jezdil dlouhé trasy po dálnici . Trochu mám obavy z podvozku konkrétně z tlumičů . Motor by mohl bejt si myslím ok ne ? 
https://www.skodaplus.cz/Car/1700197/skoda-superb-combi-dsg-4x4-2-0-tdi-140-kw-l-k?model=model_910&carsOrderBy=FIRST_REGISTRATION_DESC&dealers=Dealer-283

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...