Přejít na obsah

Koupě ojetého SIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Podle mě někde stál, protože kdyby byl vykradenej tak tenhle starej displej tam nejde dát.

Jinak je hezkej záleží jak moc nové auto chceš ale ten RV si zkontroluj protože provoz a RV jsou odlišné věci a nebyl si pak smutnej. 

 A co se týče škodaplus tam jsem taky bral auto a když jsem jim volal tak mi řekl celou historii auta všechno co se dělalo a na papíře jsem měl že byl lakovanej zadní narazník jinak u všechno original barva atd i vyjetou historii servisu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by se bralo, že auto jezdilo hned od data uvedení do provozu do dejme tomu 4.12.2020, tak je to 32 měsíců. A za tu dobu to najelo skoro 180 tis. km. To je měsíčně 5 500 km, každý týden 1 100 km. To je dost.

Editováno: , autor: bojler
Spletl jsem se v "jednotkách"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adblue mám a zatim jsem stim problém neměl , ale co mám kamoše tak ty měli problém že museli přehrávat jednotku kvůli nějaké chybě a jeden kupoval tu trysku ale víc jsem neslyšel. Ale nejlepší zavolat jim a oni řeknou víc Ale podle mě se sekli o rok provozu když by to bylo 4.4.2017 tak to je cca 44 měsíců a to se snad 4OOO měsíčně 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pytas sa motor, tlmice... Mna by zaujimala napr. viac prevodovka... Okolo 200-250tis moze byt uz spojka na vymenu, co nebude lacne....

Pri 210tis treba rozvody, nie? Proste to auto ma asi taku cenu aj koli tomu, lebo treba ratat s nejakou sumou na udrzbu v nasledujucom obdobi....

Editováno: , autor: Wlady1980
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...