Přejít na obsah

Koupě ojetého SIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Jestli se baví o tom od Brely tak chybí, jak v zadu (vedle odrazky) tak ve předu na lemu. Ale v popisu není ParkPilot takže asi OK. 

Jinak za ty peníze mi to jako nějaká extra výhra nepřijde jestli to bylo bouraný a má to problémy s elektrikou.

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, LiveBomb napsal:

@roubic jo skoda je hned, mě spíš zaráží že je to po nehodě a něco tam nejde. Buď to opravili blbě nebo něco přehlédli.

Samozrejme proto rikam diagnostiku me po reklamaci nesvitil kaslik kdyz mi menili jednotku mib pak jsem zjistil ze mi nezapojili konektor takze to si nevyberes 

ale pokud pise ze vyparkovani a bylo to na predek opravovany to stim nic spolecnyho nema mozna pokud odeslo cidlo parkace a proto se to hlasi do chyby 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

cau chlapi, shanim superba a narazil jsem na tyto co se mi líbí, co si o tom myslíte? není ten sportline podezřele levný? 

 

superb 3 sportline

 

a pak tento l&k od škoda plus 

 

superb 3 L&K

 

chtěl bych něco vybavenejsiho kolem 400k, myslíte ze se dá sehnat ? aby to nebyl šrot....díky 

 

 

 

 

Editováno: , autor: toomass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 1. 2021 na 22:06, toomass napsal:

cau chlapi, shanim superba a narazil jsem na tyto co se mi líbí, co si o tom myslíte? není ten sportline podezřele levný? 

 

superb 3 sportline

 

a pak tento l&k od škoda plus 

 

superb 3 L&K

 

chtěl bych něco vybavenejsiho kolem 400k, myslíte ze se dá sehnat ? aby to nebyl šrot....díky 

 

 

 

 

ten druhý sup bude mít 6kvalt DSG, před koupí bych si o tom něco přečetl. Pokud bych kupoval DSG, tak 7°.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, mam otazku, premyslim nad koupi supa a jsem na vazkach, zda jit do rok stareho vozu ve faceliftu v  nejakem zakladu nebo vzit auto napr 3 roky stare s vetsim najezdem a vybavou. Nejsem nikterak narocny na nějakou extra vybavu, kazdopadne mi ted kolega, ktery si koupil supa loni rekl, ze ma problem pridat velikost kol do technicaku. Ma ambition a pry mu skoda nechce poslat typovy list pro zapis vetsich kol, coz je pro me dulezite, ma s tim nekdo taky takovou zkusenost? Nebo jste nemeli problem se zapsanim vetsich kol. Jedna se asi o problem u slabsich vybav. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novsi s mensim najazdom a nizsou vybavou vs starsi s vacsim najazdom a vyssou vybavou asi nikto nerozsekne okrem teba.

Zalezi na tvojej preferencii a na stasti na aky kus narazis. Nicmene pri aute s vyssim najazdom uz musis pocitat s nejakym moznym servisom vsetkeho druhu.

 

S tymi kolami - v urcitom obdobi sa nezapisovali do TP vsetky rozmery. Nicmene mam zato, ze mozes ziskat typovy list od ineho vyrobcu diskov (nie priamo od SA) a nechat zapisat.

Skus pohladat prislusne vlakno, urcite sa to tu riesilo.

 

Editováno: , autor: deto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jiste  .. pokud mas ACC opravuji DCC tak se to da eliminovat ale pokud ne tak je to jizda tak mozna ze honis frajera na 19" ale kazdou pricnou sparu ucitis  i uslysis ... mam supa na 17" a vpd .. kamos 19" a jizda uplne jina  ... bum bum  jak na zvonici  :-D  a taky rika ze  pro neho  v pohode :) .. ale jet s tim na dovolenou bych nechtel  .. raci klid a pohodovou jizdu .)

Editováno: , autor: SU2020
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...