Přejít na obsah

Koupě ojetého SIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, SU2020 napsal:

Tak jiste  .. pokud mas ACC tak se to da eliminovat ale pokud ne tak je to jizda tak mozna ze honis frajera na 19" ale kazdou pricnou sparu ucitis  i uslysis ... mam supa na 17" a vpd .. kamos 19" a jizda uplne jina  ... bum bum  jak na zvonici  :-D  a taky rika ze  pro neho  v pohode :) .. ale jet s tim na dovolenou bych nechtel  .. raci klid a pohodovou jizdu .)

Asi myslis DCC a tam je 19tka uplne vpoho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vcera jsem se jiz domlouval s panem na koupi teto krasky. Pan mi tvrdil, ze vse ok a ejhle... Vuz bourany a 6x stoceny.... Chape nekdo, proc se staci km hned od prvniho roku provozu auta? 

https://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/superb/19007178 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Maxim88 napsal:

Chape nekdo, proc se staci km hned od prvniho roku provozu auta?

něco málo mě napadá

1) aby nebyla změna poznat skokově, tak se to dělá před každou servisní prohlídkou

2) kvůli nižší pojistce, poděkujme Allianz že k tomu lidi motivuje svým odstupňováním pojistky podle ujetých km za rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Maxim88 napsal:

... Vuz bourany a 6x stoceny.... Chape nekdo, proc se staci km hned od prvniho roku provozu auta?

To odhalila Cebia, anebo jak jste se k tomu dopátral? Bych čekal, že pokud někdo stáčí, tak nepozorovaně před cestou do servisu apod.. nebo je tam jiný mechanismus?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...