Přejít na obsah

Koupě ojetého SIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, cayc napsal:

Ahojte, jazdim kazdy den 2km do prace a 2km spat.

Po praci a cez vikendy jazdim aj dalej, priemer rocne 20 000km.

Aky motor vybrat, aby zvladal tie 2km trasy?

Teraz som jazdil do prace na Toyote Avensis 1.8 benzin a mimo na Octavii 1.6 TDI, no zistil som, ze je nezmysel drzat dve auta.

Chcem novsie 2018+ na jedno aj druhe.

Pozeral som 1.8 TSI 132kW, odradza ma to DSG s 250Nm, co poradite?

1.4 TSI nebude slabe?

Chcel by som automat, vdaka.

 

No papirove ma superb 3 1,4tsi 110kw jen o 0,1 vteriny horsi zrychleni nez octavia 2 rs tdi 125kw tak ze uplne hrozny to neni. Akorat teda nevim jestli v 2018 uz nebyla 1,5tsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím páni, prišiel som si po radu a Váš názor,ktorý by mi pomohol v rozhodnutí.

Chcem si obstarať Superb 3 2.0tdi MR2018 s 7°DSG. Dilema je či predokolku alebo 4x4. Aké máte skúsenosti s predokolkou v zime alebo za dažďa a celkovo jazdné vlastnosti?

Ďakujem Vám za Vaše názory.

Editováno: , autor: danno1771
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží, co jezdíš, jak a kde. Já mám čtyřkolku, často tahám přívěs a samozřejmě za deště či na sněhu je to znát, že tahají obě nápravy. Měl jsem O3 RS předohrab a po půl roce jsem to měnit za S3 4x4. Se to fakt nedalo, na mokru hrabalo i na trojku.

 

Pokud jezdíš v klidu, se sněhem se skoro nepotkáš a courák netaháš, tak je asi 4x4 pro tebe zbytečná váha a starost navíc.

 

Stejně to za tebe nikdo nerozhodne, je to subjektivní preference.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 4. 2021 na 23:34, Tomas F napsal:

Ahoj, jak jsou na tom Superby po 150kkm? Ať už motoricky, tak celkovým stavem (vrzání interiéru apod.). Bude to stále normální auto, anebo už na tom bude dost okatě vidět stáří? Pokukuju po novém/novějším a docela mě zaujala nabídka od Autodraftu, viz 

https://www.autodraft.cz/detail/4724-skoda-superb-3-combi-2-0-tdi-140kw-webasto.html

Tj. combi L&K s manuálem.

 

Trochu jsem v rozpacích, jestli dát 500 kKč za ojetinu a zase se (možná) spálit, anebo dát skoro 3x tolik a doufat, že to bude bez starostí.

Minimálně z článku v 1. příspěvku to vypadá docela dobře (nepočítáme li brzdy, které stejně nepoužívám..), ale jsou to furt jen dvě zkušenosti. Takže jak, vzít ojetinu po záruce, anebo radši připlatit za nové?

 

Ahoj, mám měsíc z Německa S3 2.0 TDI 140kW s nájezdem 149 tis. Vyroben 2016. Výbava Style s DCC a auto je v naprostém pořádku. Koupeno přímo ve Škodovce u prodejce a mám komplet servisní historii i doklady z německých STK. Cena 15000 Euro. Auto nebourané, interiér netknutý, takže spokojenost maximální.

D98773AC-11DE-43DF-B8FD-32E5C9843E1E.jpeg

761CAF2A-AB0A-4CA8-978E-FDBD44345716.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 7/12/2021 at 6:35 AM, cayc said:

Inzeráty tu nepatria. 

A auto s DCC s toľkými km nikto nekúpi. 

Budú po smrti tlmice. 

mam na DCC 170k km, nechal jsem to testoval par tydnu zpet a jsou absolutne bez chybicky. Jezdim na 19". Je to o jizdnim stylu, volbe cest a nelitani do kazde diry a retarderu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím vás. 

Mate niekto auto dovoz z Francúzska? 

Kolega akurát rieši jedného Superba 2018 z F. 

Auto ma výpis histórie z VW servisu (autorizovaný ale nie Škoda) v papierovej forme. 

Podľa VIN ale u nás v autorizaku nič nenájde, to isté aj carvertical. 

Auto ma prehliadky po 30tis, brzdy napr. menené originál dosky škoda. 

V autorizaku ukáže len predpredajnu prehliadku pri 13km. 

Niekde som čítal, že niektoré krajiny nemajú online históriu, platí to pre Francúzsko? 

Vdaka. 

Editováno: , autor: cayc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Historiu z elektronickej servisnej knihy ma iba auto,ktore navstevovalo iba autorizovany Servis Skoda.Ziadny iny zapis do nej nevykona,takze toto bude asi ten problem.Autorizak vo Francuzsku samozrejme tuto mozno zapisovania ma,ale kedze tam auto nechodilo,historia chyba a ani ju v servisnej sieti Skoda nedohladas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od té doby co se nevede fyzická knížka (cca. rok 2015)  jsou dohledatelné veškeré elektronické zápisy, ať z autorizáku nebo mimo. Pokud se nedají dohledat tak nikdy nedošlo k jejich zápisu - ať přes specializované systémy servisu nebo ručně přes erwin. Dokud existovaly knížky bylo možné dohledat jen elektronické záznamy provedené v dané zemi (pokud došlo k elektronickému zápisu) ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...