Jump to content

Koupě ojetého SIII

Recommended Posts

Caute borci môžem sa vás opytať ako mam chapať tieto popisky ? Ake problemy s energiu a asistenciu pri jazde myslia?Cez carvertical si preverujem potencionalne nove auta a sem tam mi vyhodi taketo hlasky ako na priloženom screene. Je to Superb 6/2016 modelovy rok 2016. 

Dakujem.

carvertical biele superb.jpg

Edited by kubis14
Konretizoval som otazku

Doporucil bych jit do autorizovaneho servisu, pokud (tam nestoji) a pozadal je o kompletni info, co se na aute delalo. Z tohoto nezjistis realne prakticky nic. To, ze tam bylo neco spatne, jeste nemusi znamenat, ze nebyo uspesne vyreseno. A naopak.

Aha, lebo som si vsimol že to u vačšiny Superb 3 vyhadzuje. A v autorizaku mi povedali toto

Vozidlo bolo servisované podľa pokynov výrobcu.

Motorový oleja sa menil pri 143.000km

Prevodový olej sa menil pri 120.000km

Nenašiel som žiadne poistné udalosti a ani žiadnu vážnejšiu opravu

najazdene ma 145 000

Edited by kubis14
  • 3 weeks later...

Našel jsem tento kousek . Výbavu má přesně jakou bych si představoval . Jedine čeho se bojím je ten nájezd :-(  přece jenom je to 4*4 a adblue https://www.skodaplus.cz/Car/1595377/skoda-superb-combi-dsg-4x4-2-0-tdi-140-kw-style-plus?carsOrderBy=FIRST_REGISTRATION_DESC&dealer=Dealer-283

• 2 weeks later...

Caute, chodím na toto fórum už cca 3 roky po kúpe môjho Superb. Čítam čo píšete a nasávam informácie. Teraz by som od Vás potreboval názor na predaj Superb rok výroby 10/2016, 1.4 TSI ACT 4x4, Manuál, najazdené cca 40 300, výbava Ambition, navyše vyhrievané čelné sklo, vyhrievané zadné sedačky, rezerva, Columbus, predné senzory. Dúfam, že som na nič nezabudol. Servisované v autorizovanom servise. Vymenené zadné kotúče nakoľko sa mi zdalo, že už sú dosť zhrdzavene. Moja predstava bolo na cene okolo 19000 €. Chcem sa spýtať či je to adekvátna cena alebo mám prehnané požiadavky.

Ďakujem

P.S.: Dufam, že to nie je mimo témy.

Edited by petran2

Čau to že v AAA ponúkali 17000e neznamená že by si ich aj nakoniec dostal. To je len začiatok ich vyjednávania. Po 3 až 4 hodinách čakania by ti nakoniec ponúkli možno 14000e ak nie menej. Poznám kamoša ktorý predával to čo ty len trochu horšia výbava malo nabehane 10t km a nepredal to ani po roku a pol čo to ponúkal za 16000e a to bolo pred koronu.. Tak si to nakoniec nechal.

Ceny vsetkeho idu hore..... Ci uz nove auta alebo tovary. Ale vyskusat mozes... Nove auta su drahe maju plno drahych zbytocnosti a spolahlivost je otazna, tak ze sa niemto bude zbavovat dobreho auta za lacno je tazke ocakavat. Ale motyka vystreli. 

Měli jsme nakonfigurované druhé auto do rodiny a prodejce hlásil že se bude od října nejspíše zdražovat, že přesně neví ale upozornuje na to, že se to může stát......ojeté auta asi nebudou zdražovat 

já chci ojeté , na nové bohužel nemám :-D ale právě nevím zda koupit teď. Nebo počkat na leden -únor . ( jde mi o to , že chci 2017-2018) Tak jsetli začatkem roku nepůjdou o nějakou tu tisicovku dolu . Když "zestárnou" o rok.