Přejít na obsah

Koupě ojetého SIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Toto neni ani model 2018, ale 2017. Navic je to 140kW verze s 6-DSG tj. na nizsich prev. stupnich priskrcena.

A ta servisni historie to je taky pocteni. V te cene bych zkusil neco jineho napr. tato v zajimave barve: https://www.tipcars.com/skoda-superb/kombi/nafta/skoda-superb-2-0-tdi-style-dsg-1-maj-cr-15670404.html

O kousek starsi ale v daleko lepsi vybave za stejnou cenu.

 

Editováno: , autor: OnMiT312
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo je to 2017 stala na salonu do 4.4 2018 pravidelnej servis olej menenej po 30 jedna bouračka na předek za 50 tis ale to nevypadá na nic velkého . Nějaké servis proběhly v Polsku . . Za studena nastartoval krásné chod byl taky ok . Převodovka nijak necuka rádi hezky bych řekl 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi co chces za vybavu rok a kolik penez 

pokud ti nevadi ze to je 2017 ma to co chces a je hezkej tak ho ber uprime vysrat se muze cokoliv a ucehokoliv neni to ani o km spis o servisu 

ja sveho koupil se 100 najeto v zaruce a uz jsem mel 21 reklamaci a 17 uznanych a to jsem ho hledal 2 mesice nez jsem nasel toho co jsem presne chtel 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě je také důležitý původ, respektive servis.

To, že má auto jasnou servisní historii v autorizovaném servisu nemusí být vždy lepší než pravidelné servisy někde u garážníka.

Auto z operativního leasingu po 3 letech s 90k km mělo měněný olej nejspíš 2x, max 3x... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...