Přejít na obsah

Ztrácí se chladící kapalina


RAD007

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj,

 

Po prejazdeni cca 3200 km a vsimol som si, ze mi ubudla chladiaca kvapalina dost rapidne, vid foto.

IMG_3980.thumb.jpg.fae363793c2c571c92776e923d3e782f.jpg

 

Nadobka bola doliata po vrchnu rysku.

Z toho co som cital tu, je to dost problem. Prosim viete poradit kde detailnejsie pozriet ?

 

V autach sa nevyznam, preto neviem velmi kde pozriet, foto mi velmi nepomohli.

 

 

Dolial som ako rychle riesenie cca 0,5l destilovanej vody. Dufam ze to nejaku dobu vydrzi, a nespravil som chybu :-D

Tuto praktiku pamatam este z rokov y2k

 

Ps: viete poradit co doliat namiesto destilovanej vody.

Ps2: celkom ma zaujima, preco mi nevybehla kontrolka na palubke ... alebo je snad takyto ubytok este malo ?

 

Superb Combi 2/2011 1,8tsi cdaa

 

Dakujem za kazdu konstruktivnu radu.

 

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se ti to chce kontrolovat, přístup k regulátoru je jak k penězům. Je pod sáním, viz foto výše. Co můžeš zkontrolovat, tak hadice, chladič a regulátor. Nejlepší je sundat spodní kryt motoru a uvidíš, zaschlý růžový jakoby prášek, případně ucítíš fridex.

 

Kup si místo destilky fridex, nějakou levnou G12, stejně ti to vyteče a po výměně regulátoru dáš rovnou celou novou náplň. Destilkou si snižuješ nemrznoucí vlastnost.

 

Kontrolka měla ještě chvilku čas, mám za to, že musí být úplně na dně, aby to signalizovalo úbytek.

 

Pokud se v autech nevyznáš, dej to do servisu, ušetříš si čas i peníze za fridex.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

@Ort : tak jsem se s tím konečně rozhoupal k mechanikovi, když to opět v zimě začlo mizet a teče to někde z těch míst, co si psal, tak uvidíme, z čeho přesně to teče u mě, teď se k tomu kluci snaží dostat

Editováno: , autor: Czeczo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Ahoj borci. Zacala se mi ztracec kapalina . Po 1000km ubyde od horni risky az k upozorneni na palubce. V servisu nic nenasli. Pred rokem delali pumpu a pred vanocema delali v jinem serviau virive klapky a cidla v sani a cisteni klapky. Nikde ale pry netece nic tak nevim co dal .. Diky za tip. 1.8 TSI BZB. 125 tis km. 

Editováno: , autor: JSvoboda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...