Přejít na obsah

hlasenie chyby ABS


stenly

Doporučené příspěvky

Chlapci nikde som to tu nenašiel v teme Superb....... tak sa opytam a zakladam nove tema.... 

 

mam Skoda Superb II, 3.6fsi, 2008..... a mam menši problem..... stava sa mi to pri ostrejšiej jazde po zakrutach alebo ked z križovatky vyletim na plny plyn....tak sa mi niekedy rozsvietia kontrolky na budikoch ESP, ABS a blika ručna brzda plus to piska...... ked vypnem motor a znova naštartujem tak kontrolky zhasnu..... hodil som auto na diagnostiku a vyhodilo mi to tieto chyby....... 

 

 

 

1.:  motor 012555 - Nízkotlaká regulace paliva P310B - 002 - tlak paliva mimo toleranci - Sporadická info o závadě: Stav závad: 00100010 Priorita závad: 0 Frekvence závad: 2 Počítadlo resetů: 255 Kilometry: 353955 km Indikace času: 0 Datum: 2012.01.30 Čas: 10:12:51

 

 info o závadě: Otáčky: 4438 /min Výkon/klapka: 94.1 % Rychlost: 60.0 km/h Teplota: 94.0*C Teplota: 38.0*C Tlak: 990.0 mbar Napětí: 13.843 V

 

2.:  abs 01130 - ABS-provoz 008 - neverohodny signal - Sporadická info o závadě: Stav závad: 00100010 Priorita závad: 2 Frekvence závad: 2 Počítadlo resetů: 88 Kilometry: 353959 km Indikace času: 0 Datum: 2012.01.31 Čas: 12:48:56

 

 

viete mi pomôcť čo može byť zle?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jedině Google Translate :-D

jinak chybě:

01130 - Funkcia ABS: Neverohodný signál

Možné príčiny

  • Poistka (chyby) je poškodená
  • Modifikácie / Retrofits nekompatibilné
  • Zapojenie vedenia z / do riadiaceho modulu elektroniky brzdy (J104)
    • Elektrické rušenie z externých zdrojov
      • Vysokofrekvenčné vyžarovanie (napr. Neizolovaný kábel zapaľovania)
  • Riadiaci modul elektroniky brzdy (J104) je chybný

Možné riešenia

  • Skontrolujte poistku (-y)
  • Skontrolujte vozidlo pre zmeny / dodatočné úpravy
    • Dočasne odstrániť modifikácie / úpravy (vrátane zapojenia)
  • Skontrolujte zapojenie z / do riadiaceho modulu elektroniky brzdy (J104)
  • Kontrola riadiaceho modulu elektroniky brzdy (J104)

Osobitné poznámky

  • Tento chybový kód možno vymazať až po vykonaní skúšobnej jazdy nad 20 km / h (13 mph).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...